Brin. Kancelaria doradztwa podatkowego. I. Lewandowska

Oferta

Brin to firma, która ma swoją siedzibę w Ostrowcu Świętokrzyskim, na terenie województwa Świętokrzyskiego. Jesteśmy profesjonalną kancelarią doradztwa podatkowego. Istniejemy nieprzerwanie od 1996, a biuro prowadzi Izabela Lewandowska.

Działamy w oparciu o wieloletnie doświadczenie i gruntowną znajomość księgowości i rachunkowości. Skrupulatnie prowadzimy doradztwo podatkowe i finansowe. Udzielamy porad prawnych, a także świadczymy usługi rachunkowe i księgowe. W razie konieczności reprezentujemy naszych Klientów zarówno w ZUS, jak i urzędzie skarbowym. Dokonujemy analiz ekonomicznych.

Podejmujemy się prowadzenie ksiąg rachunkowych, jak również podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów. Znamy się na ewidencjach, gwarantujemy rzetelną obsługę związaną z kartotekami wynagrodzeń i rozliczeniami ryczałtowymi. Wykonujemy też listy płac i zapewniamy obsługę kadrowo-płacową.

Fachowo zajmiemy się też dla Państwa wnioskami podatkowymi, interpretacjami i opiniami podatkowymi. Pomożemy również w sprawach związanych z opodatkowaniem dochodów, deklaracjami podatkowymi oraz podatkami od darowizn i spadków. Nasze doświadczenie pozwala nam też skutecznie działać w zakresie podatków PIT, CIT i VAT.

Jesteśmy biurem zorientowanym na Klienta co sprawia, że zawsze robimy wszystko, by zapewnić najwyższy standard obsługi. Księgowość nie ma przed nami tajemnic, zawsze jednak pilnie śledzimy zmieniające się przepisy, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco z prawem podatkowym. Posiadamy wymagane uprawnienia, a nasza oferta jest skierowana zarówno do Klientów indywidualnych, jak i spółdzielni mieszkaniowych, fundacji oraz różnego rodzaju spółek, również tych zagranicznych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Brin Kancelaria doradztwa podatkowego Izabela Lewandowska
NIP
6610009037
REGON
290376602
PKD
69.20.Z
Rok założenia
1993
Liczba pracowników
6-10 osób

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Brin Kancelaria doradztwa podatkowego Izabela Lewandowska
  • Jaki jest adres firmy Brin Kancelaria doradztwa podatkowego Izabela Lewandowska Adres to: 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski , Sandomierska 26A (woj. świętokrzyskie)
  • Jakie są godziny otwarcia firmy Brin Kancelaria doradztwa podatkowego Izabela Lewandowska Godziny otwarcia to: Pn.-Pt.: 08:00-17:00
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Brin Kancelaria doradztwa podatkowego Izabela Lewandowska Kontakt telefoniczny to: 41 265 24 34
  • Jaki jest e-mail do firmy Brin Kancelaria doradztwa podatkowego Izabela Lewandowska E-mail to: lewandowska3@op.pl
  • Jaki jest NIP firmy Brin Kancelaria doradztwa podatkowego Izabela Lewandowska NIP to: 6610009037
  • Jaki jest numer REGON firmy Brin Kancelaria doradztwa podatkowego Izabela Lewandowska Numer REGON to: 290376602
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Brin Kancelaria doradztwa podatkowego Izabela Lewandowska Współrzędne geograficzne to: 50.925974°N 21.3896888°E
Obowiązek informacyjny