Magdalena Spitalniak-Przybylska Zakład optyczny

Aktualizuj dane

Informacje szczegółowe

Tel./fax
62 735 12 94
Godziny otwarcia
  • Pn. 09:00 - 18:00
  • Wt. 09:00 - 18:00
  • Śr. 09:00 - 18:00
  • Cz. 09:00 - 18:00
  • Pt. 09:00 - 18:00
  • Sb. 10:00 - 13:00

Oferta

Nazywam się Magdalena Spitalniak-Przybylska i prowadzę zakład optyczny. Siedziba zlokalizowana jest w Ostrowie Wielkopolskim. Na rynku jesteśmy obecni od 1990 roku. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie sprawiło, iż poznaliśmy Państwa oczekiwania, a także zyskaliśmy zaufanie. Ofertę kierujemy przede wszystkim do osób indywidualnych.

Zakres naszych obowiązków obejmuje wykonywania badań wzorku. Przydatne są w tym odpowiednie urządzenia i sprzęt, który umożliwia nam bardzo dokładne i precyzyjne badania. Na podstawie uzyskanych wyników, stawiamy diagnozę i dobieramy okulary, odpowiednie do wady wzroku. Korzystamy również ze sprzętu firmy Essilor, który pomaga nam w dopasowaniu okularów do czytania, okularów polaryzacyjnych i z antyrefleksem.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Dodatkowo odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

W nasze ofercie znajduje się ogromny wybór soczewek okularowych jednoogniskowych, dwuogniskowych, biurowych, progresywnych, fotochromowych i barwionych z korekcją pod daną oprawę. Pomożemy również Państwu przy wyborze odpowiednich oprawek, które będą pasowały do kształtu twarzy i urody.

Uzupełnieniem asortymentu są okulary przeciwsłoneczne, soczewki kontaktowe oraz akcesoria okularowe. Specjalizujemy się również w naprawianiu uszkodzonych okularów.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy też do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy.


Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Spitalniak-Przybylska Magdalena Zakład optyczny
NIP
6221011531
REGON
003362057
PKD
33.40.Z
Rok założenia
1990

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0,0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj
Kod weryfikujący
Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.
Obowiązek informacyjny