Henczel. Produkcja akcesoriów meblowych do mebli tapicerowanych

Oferta

Firma Henczel z Ostrowa Wielkopolskiego to solidny partner na rynku okuć i akcesoriów meblowych od 1992 roku. Nasza długoletnia obecność w branży to gwarancja doświadczenia i nieustannego rozwoju. Aktualnie specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości nóg do mebli tapicerowanych, które wyróżniają się precyzją wykonania i trwałością.

Nasza tajemnica tkwi w zastosowaniu nowoczesnej maszyny do laserowego cięcia i wypalania blach. Dzięki jej wyjątkowym parametrom jesteśmy w stanie zapewnić klientom niezwykle precyzyjną obróbkę elementów wykonanych z różnych materiałów, takich jak stal czarna, aluminium czy stal nierdzewna. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz produktów jednostkowych, czy seryjnych, jesteśmy gotowi przyjąć Twoje zlecenie i zrealizować je z dbałością o najdrobniejsze detale.

Dodatkowo nasza firma posiada własną malarnię proszkową, co umożliwia nam efektywne zabezpieczenie wyrobów oraz nadanie im atrakcyjnego wyglądu. Jeśli masz swoje własne obiekty, które wymagają malowania, również jesteśmy gotowi przyjąć je do naszej malarni.

Naszą ofertę uzupełnia również usługa gięcia blach za pomocą prasy krawędziowej.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziesz więcej informacji o naszych produktach i usługach.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Henczel Produkcja akcesoriów meblowych do mebli tapicerowanych
NIP
6221600397
REGON
251483047
PKD
25.72.Z
Rok założenia
2002
Liczba pracowników
1 osoba

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Henczel Produkcja akcesoriów meblowych do mebli tapicerowanych
  • Jaki jest adres firmy Henczel Produkcja akcesoriów meblowych do mebli tapicerowanych Adres to: 63-400 Ostrów Wielkopolski , Radłowska 10 (woj. wielkopolskie)
  • Jakie są godziny otwarcia firmy Henczel Produkcja akcesoriów meblowych do mebli tapicerowanych Godziny otwarcia to: Pn.-Pt.: 08:00-16:00; Sb.: 08:00-14:00
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Henczel Produkcja akcesoriów meblowych do mebli tapicerowanych Kontakt telefoniczny to: 605 856 965
  • Jaki jest e-mail do firmy Henczel Produkcja akcesoriów meblowych do mebli tapicerowanych E-mail to: slawekhenczel@wp.pl
  • Jaki jest NIP firmy Henczel Produkcja akcesoriów meblowych do mebli tapicerowanych NIP to: 6221600397
  • Jaki jest numer REGON firmy Henczel Produkcja akcesoriów meblowych do mebli tapicerowanych Numer REGON to: 251483047
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Henczel Produkcja akcesoriów meblowych do mebli tapicerowanych Współrzędne geograficzne to: 51.66507°N 17.79897°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas