Eko-Instal Montaż instalacji co, wod-kan i gazowej

Oferta

Eko-Instal to firma, która powstała w 1997 roku. Nasza siedziba znajduje się w Ostrowie Wielkopolskim. Właścicielem jest Adam Bąk.

Jesteśmy renomowanym dostawcą kompleksowych usług instalacyjnych, który z powodzeniem realizuje projekty zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaangażowaniu w rozwój nowoczesnych technologii oferujemy szeroki wachlarz usług, które obejmują montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych, gazowych, technologicznych, hydrantowych, klimatyzacji, izolacji termicznych oraz wentylacji. Specjalizujemy się także w instalacji centralnego ogrzewania, montażu pomp ciepła i sieci przesyłowych.

Zapewniamy profesjonalne wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, które są niezbędne w każdym budynku mieszkalnym i komercyjnym. Oferujemy kompleksową obsługę, począwszy od projektu, przez wykonanie, aż po serwisowanie, gwarantując tym samym niezawodność i długowieczność systemów wodno-kanalizacyjnych.

Bezpieczeństwo i wydajność to nasze priorytety przy montażu instalacji gazowych. Dzięki wykwalifikowanemu zespołowi specjalistów oferujemy fachową instalację, zgodną z obowiązującymi normami i przepisami, co gwarantuje bezpieczne i efektywne korzystanie z gazu w codziennym życiu.

W zakresie instalacji technologicznych i hydrantowych proponujemy zaawansowane rozwiązania dostosowane do specyficznych potrzeb klientów. Zapewniamy instalacje, które spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości, co jest kluczowe w przypadku systemów przeciwpożarowych i specjalistycznych technologii.

Komfort cieplny i jakość powietrza w pomieszczeniach to aspekty, na które Eko-Instal kładzie szczególny nacisk. Oferujemy nowoczesne systemy klimatyzacji i wentylacji, które zapewniają optymalne warunki wewnętrzne, niezależnie od pory roku. Profesjonalny montaż i serwis gwarantują efektywne i długotrwałe działanie tych systemów.

Specjalizujemy się również w izolacjach termicznych, które są kluczowe dla utrzymania energooszczędności budynków. Wykonujemy też instalacje centralnego ogrzewania i podłączamy pompy ciepła, dostarczając nowoczesne i energooszczędne rozwiązania, zapewniające komfort cieplny w domach i budynkach komercyjnych.

Dodatkowo instalujemy sieci przesyłowe, niezbędne do efektywnego transportu mediów.

Eko-Instal to synonim jakości, innowacji i niezawodności w branży instalacyjnej. Dbamy o każdy szczegół realizowanych projektów, dostosowując swoje usługi do indywidualnych potrzeb klientów, co czyni nas liderem na rynku usług instalacyjnych.

Zapraszamy!

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Eko-Instal Montaż instalacji co, wod-kan i gazowej
NIP
6221592367
REGON
250716029
Rok założenia
1997
Liczba pracowników
2-5 osób

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Eko-Instal Montaż instalacji co, wod-kan i gazowej
  • Jaki jest adres firmy Eko-Instal Montaż instalacji co, wod-kan i gazowej Adres to: 63-400 Ostrów Wielkopolski , Chłopickiego 19 lok. 1 (woj. wielkopolskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Eko-Instal Montaż instalacji co, wod-kan i gazowej Kontakt telefoniczny to: 606 792 045
  • Jaki jest e-mail do firmy Eko-Instal Montaż instalacji co, wod-kan i gazowej E-mail to: ekoinstal4@op.pl
  • Jaki jest NIP firmy Eko-Instal Montaż instalacji co, wod-kan i gazowej NIP to: 6221592367
  • Jaki jest numer REGON firmy Eko-Instal Montaż instalacji co, wod-kan i gazowej Numer REGON to: 250716029
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Eko-Instal Montaż instalacji co, wod-kan i gazowej Współrzędne geograficzne to: 51.64463°N 17.78689°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas