Piróg Tomasz. Kancelaria Adwokacka

  • Adwokaci
  • 45-018 Opole , Krakowska 37 lok. 202 (woj. opolskie)

Oferta

Siedziba naszej kancelarii adwokackiej, prowadzonej przez Tomasza Piróg, mieści się w Opolu. Oferujemy kompleksową obsługę prawną na najwyższym poziomie. Do każdego Klienta podchodzimy w indywidualny sposób. Bogate doświadczenie zawodowe oraz duża wiedza z zakresu różnych gałęzi prawa pozwala nam na profesjonalne prowadzenie wszelkich, nawet najbardziej skomplikowanych, spraw. Klientom gwarantujemy zaangażowanie oraz dyskrecję.

Zakres świadczonych przez naszą kancelarię usług obejmuje pomoc w sprawach karno-skarbowych. Zajmujemy się obsługą zarówno osób podejrzanych, jak i oskarżonych o popełnienie przestępstwa skarbowego. Swoją pomoc oferujemy między innymi przedsiębiorcom oraz dyrektorom finansowym, którzy zostali posądzeni np. o uchylanie się od obowiązku podatkowego, bądź o działanie na szkodę spółki.

Zajmujemy się również prawem karnym. Reprezentujemy Klientów zarówno na etapie postępowania przygotowawczego, jak i sądowego. Zawsze za priorytet stawiamy dobro Klientów, wspólnie uzgadniając linię obrony. Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu spraw dotyczących przestępstw o charakterze seksualnym, a także przeciwko mieniu, czy życiu.

Ponadto świadczymy usługi w zakresie prawa rodzinnego i opiekuńczego. Pomagamy w przypadku spraw rozwodowych oraz dotyczących alimentów, czy też podziału majątku. Podejmujemy się również prowadzenia spraw o ustalenie lub zaprzeczenie ojcostwa, a także o uznanie lub unieważnienie uznania dziecka. Dzięki wieloletniej praktyce zawodowej zajmujemy się także sprawami dotyczącymi przysposobienia oraz ubezwłasnowolnienia.

W ramach prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, podejmujemy się reprezentowania przed sądem zarówno interesów pracowników, jak i pracodawców. Opiniujemy umowy dotyczące stosunku pracy, a także sporządzamy odwołania od decyzji ZUS-u w sprawie udzielania świadczeń.

Wszelkie usługi świadczymy również na rzecz firm, którym możemy zapewnić kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Sporządzamy niezbędną dokumentację dla spółek. Bierzemy czynny udział w ich tworzeniu oraz przy przekształceniach. Przygotowujemy projekty umów oraz opinie prawne.

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów oraz oczekiwaniom, jakie stawia przed nami nieustannie zmieniający się rynek, świadczymy usługi prawne również przez Internet. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na stronie internetowej kancelarii.

Serdecznie zapraszamy!

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Piróg Tomasz. Kancelaria Adwokacka
NIP
7541944012
REGON
161529477
Rok założenia
2013

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Piróg Tomasz. Kancelaria Adwokacka
  • Jaki jest adres firmy Piróg Tomasz. Kancelaria Adwokacka Adres to: 45-018 Opole , Krakowska 37 lok. 202 (woj. opolskie)
  • Jaki jest e-mail do firmy Piróg Tomasz. Kancelaria Adwokacka E-mail to: kancelaria.pirog@gmail.com
  • Jaki jest NIP firmy Piróg Tomasz. Kancelaria Adwokacka NIP to: 7541944012
  • Jaki jest numer REGON firmy Piróg Tomasz. Kancelaria Adwokacka Numer REGON to: 161529477
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Piróg Tomasz. Kancelaria Adwokacka Współrzędne geograficzne to: 50.66577°N 17.92471°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas