Anna Kopacz Biuro Rachunkowe E-Księgowość

Oferta

Siedziba naszego biura rachunkowego E-Księgowość znajduje się w Opolu. Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług księgowych dla małych i dużych firm. Jesteśmy otwarci na potrzeby Klientów i jak najbardziej dyspozycyjni. Do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób, za priorytet stawiając sobie zadowolenie Klientów. Posiadamy bogate doświadczenie zawodowe, które bezpośrednio przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług.

Nieustannie się rozwijamy i podnosimy swoje kwalifikacje, aby móc spełnić oczekiwania, nawet najbardziej wymagających Klientów. Profesjonalnie pomagamy prowadzić firmę, aby każdy przedsiębiorca mógł skupić się na rozwoju swojej działalności, a nie na sprawach księgowych. Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje księgowość pełną oraz uproszczoną, w ramach, której prowadzimy książkę przychodów i rozchodów firmy. Nasi pracownicy to prawdziwi specjaliści w branży, którzy podejmują się sporządzania sprawozdań dla Głównego Urzędu Statystycznego oraz zajmują się zwrotami podatku VAT. Udzielamy także pomocy przy wypełnianiu wniosków kredytowych.

Ponadto można nam zaufać w zakresie prowadzenia spraw kadrowo-płacowych firmy. Przygotowujemy umowy dla pracowników oraz sporządzamy regulaminy pracy i wynagrodzeń. Prowadzimy akta osobowe i sprawdzamy terminy badań lekarskich oraz szkoleń BHP, które muszą odbyć pracownicy.

Zajmujemy się również prowadzeniem spraw podatkowych, w tym:
  • karty podatkowej oraz
  • podatkowej księgi przychodów i rozchodów.
Duże doświadczenie pozwala nam sprawnie sporządzać deklaracje PIT oraz CIT. Z powodzeniem świadczymy również usługi w zakresie rozliczeń podatkowych osób pracujących na ryczałcie.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług naszego biura rachunkowego!

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Anna Kopacz Biuro Rachunkowe E-Księgowość
NIP
9910115495
Rok założenia
2013

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Anna Kopacz Biuro Rachunkowe E-Księgowość
  • Jaki jest adres firmy Anna Kopacz Biuro Rachunkowe E-Księgowość Adres to: 45-523 Opole , Baczyńskiego 9 (woj. opolskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Anna Kopacz Biuro Rachunkowe E-Księgowość Kontakt telefoniczny to: 695 807 060
  • Jaki jest e-mail do firmy Anna Kopacz Biuro Rachunkowe E-Księgowość E-mail to: biuro@eksiegowosc.opole.pl
  • Jaki jest NIP firmy Anna Kopacz Biuro Rachunkowe E-Księgowość NIP to: 9910115495
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Anna Kopacz Biuro Rachunkowe E-Księgowość Współrzędne geograficzne to: 50.6551019234363°N 17.9871357837151°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas