NO TAX Sp. z.o.o.

Oferta

Jako firma NO TAX działamy w branży księgowości. Prowadzimy biuro, w którym zatrudnieni są specjaliści w swojej dziedzinie. Firma zlokalizowana jest w Olsztynie.

W ramach usług księgowych proponujemy pełną rachunkowość. Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg rachunkowych, co obejmuje opracowanie zasad polityki i planu kont. Sporządzamy wszelkiego rodzaju sprawozdania finansowe.

Zajmujemy się przygotowaniem deklaracji podatkowych miesięcznych oraz rocznych. Podczas współpracy proponujemy prowadzenie ewidencji VAT. Poradzimy sobie z obliczaniem podatku oraz wysokości miesięcznych zaliczek na podatek dochodowy.

Oferujemy prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów. Działamy na podstawie dokumentów, które dostarcza nam klient. Jesteśmy z nim w stałym kontakcie. Zajmujemy się sporządzaniem planów amortyzacji środków trwałych. Proponujemy prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz VAT. Obliczamy podatek i składamy deklaracje podatkowe.

Proponujemy pełną obsługę kadrowo-płacową. W ramach niej pomagamy klientom w sporządzaniu umów o pracę i cywilnoprawnych. Dbamy o poprawne listy płac i wystawianie rachunków do umów.

Specjalizujemy się w przygotowaniu zeznań rocznych pracowników, kartotek oraz imiennych kart przychodów danej osoby. Opracowujemy dokumentację rejestracyjną.

Pomagamy naszym klientom podczas prowadzenia i zakładania działalności gospodarczej. Świadczymy usługi dotyczące sporządzania umów spółek, uchwał czy kontraktów. Zajmujemy się łączeniem, likwidacją i przekształcaniem spółek. Bierzemy udział podczas ich rejestracji w KRS-ie.

Zapraszamy.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
NO TAX Sp. z.o.o.
KRS
0000337284
NIP
7393759523
Rok założenia
2009

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: NO TAX Sp. z.o.o.
  • Jaki jest adres firmy NO TAX Sp. z.o.o. Adres to: 10-602 Olsztyn , Pstrowskiego 38a (woj. warmińsko-mazurskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy NO TAX Sp. z.o.o. Kontakt telefoniczny to: 509 147 167
  • Jaki jest e-mail do firmy NO TAX Sp. z.o.o. E-mail to: mc@atc.olsztyn.pl
  • Jaki jest numer KRS firmy NO TAX Sp. z.o.o. Numer KRS to: 0000337284
  • Jaki jest NIP firmy NO TAX Sp. z.o.o. NIP to: 7393759523
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy NO TAX Sp. z.o.o. Współrzędne geograficzne to: 53.761151°N 20.5068359°E
Informacja o przetwarzaniu danych