Klaudiusz Rojek Indywidualna praktyka stomatologiczna

Oferta

Rojek Dental to klinika stomatologiczna znajdująca się w Olsztynie, założona w 2006 roku. Jej właścicielem jest lekarz dentysta Klaudiusz Rojek, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. W swojej klinice przyjmuje dzieci i dorosłych mierzących się z bólem zębów, nieprawidłową budową uzębienia oraz brakami w dolnej i górnej szczęce. Dentysta lakieruje zęby, lakuje je oraz plombuje. W poważniejszych przypadkach, przy zajęciu miazgi zębowej wdraża leczenie kanałowe. Endodoncja poprzedza jest diagnostyką polegającą na wykonaniu zdjęcia RTG, tak samo, jak wszczepianie implantów tytanowych, na których odbudowywane są utracone zęby. Stomatolog zajmuje się też wstawianiem stałych uzupełnień protetycznych , takich, jak mosty i korony oraz dobieraniem ruchomych, czyli protez. W Rojek Dental możliwe jest także leczenie ortodontyczne prostujące zęby specjalnymi przezroczystymi nakładkami nazębnymi Clear Aligner oraz klasycznymi aparatami nazębnymi. Poza wymienionymi usługami wykonywane jest:
 • wybielanie zębów laserem,
 • nakładanie licówek kompozytowych,
 • nakładanie licówek porcelanowych.
W przypadki wybielania za pomocą lasera Picasso Dental Laser efektu widoczne są przez dwa lata.

Wizyty w Rojek Dental należy umawiać telefonicznie, a więcej informacji o ofercie stomatologicznej znajduje się na stronie internetowej.


Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Klaudiusz Rojek Indywidualna praktyka stomatologiczna
NIP
7181640131
REGON
280082481
PKD
86.23.Z
Rok założenia
2006
Liczba pracowników
6-10 osób

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

 • 0.0
 • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Klaudiusz Rojek Indywidualna praktyka stomatologiczna
 • Jaki jest adres firmy Klaudiusz Rojek Indywidualna praktyka stomatologiczna Adres to: 10-052 Olsztyn , Panasa 1 lok. 39 (woj. warmińsko-mazurskie)
 • Jakie są godziny otwarcia firmy Klaudiusz Rojek Indywidualna praktyka stomatologiczna Godziny otwarcia to: Pn.-Pt.: 14:00-19:00
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Klaudiusz Rojek Indywidualna praktyka stomatologiczna Kontakt telefoniczny to: 606 349 568
 • Jaki jest e-mail do firmy Klaudiusz Rojek Indywidualna praktyka stomatologiczna E-mail to: rojekdental@gmail.com
 • Jaki jest NIP firmy Klaudiusz Rojek Indywidualna praktyka stomatologiczna NIP to: 7181640131
 • Jaki jest numer REGON firmy Klaudiusz Rojek Indywidualna praktyka stomatologiczna Numer REGON to: 280082481
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Klaudiusz Rojek Indywidualna praktyka stomatologiczna Współrzędne geograficzne to: 53.7415874705882°N 20.5129934705882°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas