Biuro Usług Informatycznych Shift P. Bielak, M. Pełeński sp.j.

Oferta

Firmę Shift założyliśmy w 1992 roku. Nasza siedziba jest zlokalizowana w Nowym Targu, na terenie województwa małopolskiego.

Cyfryzacja przekształca oblicze współczesnego biznesu, a zrozumienie tej przemiany oraz wykorzystanie jej w praktyce staje się kluczowe dla sukcesu. Nasza firma umożliwia przedsiębiorstwom nie tylko adaptację, ale i maksymalizację korzyści płynących z zaawansowanych rozwiązań informatycznych. Nasze usługi są wszechstronne, począwszy od dostarczania konkretnych narzędzi w formie programów komputerowych, przez zintegrowane systemy do zarządzania finansami i kadrami, aż po wsparcie w digitalizacji dokumentacji za pomocą podpisu elektronicznego.

Pomagamy w zakresie instalacji różnorodnych oprogramowań, a także ich konfiguracji zgodnie z indywidualnymi potrzebami firmy. Oferowane przez nas systemy finansowo-kadrowo-płacowe umożliwiają skuteczne zarządzanie zasobami, co jest istotne w dynamicznie zmieniającym się rynku. Poza tym kładziemy duży nacisk na aspekt legalny i zgodność z obowiązującymi normami, co jest szczególnie ważne przy wdrożeniach związanych z podpisami elektronicznymi oraz jednolitym plikiem kontrolnym (JPK).

Jako autoryzowany dealer oprogramowania TGSoft, oferujemy sprawdzone i efektywne rozwiązania, które można w pełni integrować z istniejącymi systemami. Dla firm, które potrzebują zgodności z krajowym systemem efaktur, przygotowaliśmy specjalne pakiety usług.

Nie jesteśmy jedynie dostawcą sprzętu. W zakresie ⁣kas fiskalnych i komputerów⁣ oferujemy także serwis i utrzymanie, a każde urządzenie przed oddaniem do rąk klienta jest przez nas starannie konfigurowane. Cała nasza oferta tworzy zintegrowany ekosystem, który umożliwia efektywne i spójne zarządzanie przedsiębiorstwem w erze cyfrowej.

Nasz doświadczony zespół informatyków jest zawsze gotów, by służyć fachowym doradztwem i wsparciem technicznym. Dzięki temu każde przedsiębiorstwo, z którym współpracujemy, ma pewność, że jego systemy informatyczne są nie tylko nowoczesne, ale i dostosowane do specyficznych potrzeb. Nasz cel to zapewnienie kompleksowej i indywidualnie dopasowanej oferty, która umożliwi Ci osiągnięcie sukcesu w świecie pełnym technologicznych innowacji.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Biuro Usług Informatycznych Shift P. Bielak, M. Pełeński sp.j.
KRS
0000067115
NIP
7350010669
REGON
490030501
PKD
22.50.Z
Rok założenia
1992
Liczba pracowników
2-5 osób

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

 • 0.0
 • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Biuro Usług Informatycznych Shift P. Bielak, M. Pełeński sp.j.
 • Jaki jest adres firmy Biuro Usług Informatycznych Shift P. Bielak, M. Pełeński sp.j. Adres to: 34-400 Nowy Targ , Ku Studzionkom 12 (woj. małopolskie)
 • Jakie są godziny otwarcia firmy Biuro Usług Informatycznych Shift P. Bielak, M. Pełeński sp.j. Godziny otwarcia to: Pn.-Pt.: 09:00-17:00; Sb.: 09:00-14:00
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Biuro Usług Informatycznych Shift P. Bielak, M. Pełeński sp.j. Kontakt telefoniczny to: 18 266 78 00
 • Jaki jest e-mail do firmy Biuro Usług Informatycznych Shift P. Bielak, M. Pełeński sp.j. E-mail to: shift@shift.com.pl
 • Jaki jest numer KRS firmy Biuro Usług Informatycznych Shift P. Bielak, M. Pełeński sp.j. Numer KRS to: 0000067115
 • Jaki jest NIP firmy Biuro Usług Informatycznych Shift P. Bielak, M. Pełeński sp.j. NIP to: 7350010669
 • Jaki jest numer REGON firmy Biuro Usług Informatycznych Shift P. Bielak, M. Pełeński sp.j. Numer REGON to: 490030501
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Biuro Usług Informatycznych Shift P. Bielak, M. Pełeński sp.j. Współrzędne geograficzne to: 49.4788349°N 20.0278199°E
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas