Kancelaria Adwokacka adwokat Małgorzata Michalik

Oferta

Kancelaria Adwokacka Małgorzaty Michalik zlokalizowana jest w Nowym Sączu Rynek 12/8.
Adwokat prowadzi sprawy na terenie województwa małopolskiego, a po uzgodnieniu z Klientem prowadzi również sprawy na terenie kraju.

Adwokat reprezentuje Klienta przed sądami i organami prokuratury i policji, przygotowuje pisma procesowe, a także bierze udział w negocjacjach, uczestniczy także przy sporządzaniu kontaktów notarialnych, doradza przy sporządzaniu, zawieraniu umów.

Sprawy rodzinne, które prowadzi Kancelaria Adwokacka to: o rozwód, separację, podział majątku małżonków, ustanowienie rozdzielności majątkowej pomiędzy małżonkami, ustalenie kontaktów z dzieckiem, ograniczenie i pozbawienie władzy rodzicielskiej, alimenty oraz ustalenie bądź zaprzeczenie ojcostwa, odrzucenie spadku przez małoletniego, ubezwłasnowolnienie, o przymusowe leczenie.

W zakresie prawa karnego Kancelaria Adwokacka reprezentuje Klienta w sprawach o pobicie, uszkodzenie ciała, wypadki komunikacyjne, jazdę w stanie nietrzeźwości, nękanie, znęcanie, groźby, zniesławienie, oszustwo, kradzież, uszkodzenia mienia. Bierze też udział w czynnościach z podejrzanym przy zatrzymaniu i tymczasowym aresztowaniu.
Ponadto prowadzi sprawy karne wykonawcze o zarządzenie wykonania kary i dozór elektroniczny.

Mecenas prowadzi sprawy karne dorosłych i małoletnich. Występuje jako obrońca sprawców i pełnomocnik pokrzywdzonych.

W Kancelarii prowadzone są także sprawy dotyczące nieruchomości, a w szczególności: sprawy o zasiedzenie, uwłaszczenie, ustanowienie służebności drogi koniecznej, ochronę własności, odwołanie darowizny nieruchomości.
Ponadto sprawy cywilne, które obejmują: sprawy o zapłatę i przygotowywanie wezwań do zapłaty, dochodzenie roszczeń od firmy ubezpieczeniowej, analizę umów.

Szczegóły zakresu usług znajdują się na stronie internetowej Kancelarii Adwokackiej. Prosimy o zapoznanie się z jego treścią, a także zachęcamy do kontaktu telefonicznego z adwokatem w celu ustalenia, czy sprawa, którą Klient chce zlecić, również może być prowadzona przez Panią Mecenas.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Kancelaria Adwokacka adwokat Małgorzata Michalik
NIP
7343059812
REGON
122885930
Rok założenia
2013

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Kancelaria Adwokacka adwokat Małgorzata Michalik
  • Jaki jest adres firmy Kancelaria Adwokacka adwokat Małgorzata Michalik Adres to: 33-300 Nowy Sącz , Rynek 12 lok. 8 (woj. małopolskie)
  • Jakie są godziny otwarcia firmy Kancelaria Adwokacka adwokat Małgorzata Michalik Godziny otwarcia to: Pn.-Pt.: 08:00-16:00
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Kancelaria Adwokacka adwokat Małgorzata Michalik Kontakt telefoniczny to: 508 076 274
  • Jaki jest e-mail do firmy Kancelaria Adwokacka adwokat Małgorzata Michalik E-mail to: malgorzatamichalik@adwokat-michalik.com.pl
  • Jaki jest NIP firmy Kancelaria Adwokacka adwokat Małgorzata Michalik NIP to: 7343059812
  • Jaki jest numer REGON firmy Kancelaria Adwokacka adwokat Małgorzata Michalik Numer REGON to: 122885930
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Kancelaria Adwokacka adwokat Małgorzata Michalik Współrzędne geograficzne to: 49.624845°N 20.690324°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas