Mamet Sp. z o.o.

Oferta

Serwis układów napędowych, ze szczególnym uwzględnieniem skrzyń biegów, to specjalność Mamet. Spółka, której siedziba położona jest w Nowym Luboszu, w województwie wielkopolskim, od lat oferuje pomoc osobom fizycznym i podmiotom gospodarczym. Przedsiębiorstwo zajmuje się doborem i sprzedażą części zamiennych do skrzyń biegów różnych producentów oraz oferuje kompletne skrzynie biegów. Są to zarówno nowe, jak i poddane regeneracji mechanizmy. Mechanicy podejmują się też diagnozowania usterek w skrzyniach automatycznych i manualnych oraz przystępują do ich naprawiania. Do najczęściej naprawiany skrzyń manualnych należą te od ZF ASTRONIC, MERCEDES, SCANIA, IVECO, Volvo manual oraz EATON. W ty ostatnim przypadku chodzi o skrzynie 6-biegowe i 9-biegowe. Z kolei skrzynie automatyczne, których sprawność jest przywracana to ZF Ecomat, ZF WG Ergopower, Allison, Volvo automat i inne mechanizmy. Wśród skrzyń automatycznych ZF, do których dostępne są części zamienne są skrzynie 5-biegowe 5HP19, 5HP24. 5HP30, 6-biegowe 6HP19, 6HP26, 6HP32, 6HP21 oraz 8-biegowe 8HP45, 8HP70, 8HP90, 8HP55, 8HP50, 9HP45 i 9HP48.

Oferta Mamet obejmuje:
 • serwis skrzyń biegów w samochodach osobowych,
 • serwis skrzyń biegów w samochodach dostawczych,
 • serwis skrzyń biegów w samochodach ciężarowych.
Serwisowane są również skrzynie biegów zamontowane w autobusach, specjalistycznych pojazdach, pojazdach szynowych oraz maszynach samojezdnych. Można wśród nich wymienić maszyny budowlane, rolnicze, np. ciągniki i górnicze.

Poza skrzyniami biegów firma naprawia skrzynie redukcyjne, tylne mosty i osie. Naprawy w warsztacie poprzedzane są często wyjazdami serwisowymi do klientów. Podczas nich usterki, jeśli jest to możliwe, są szybko usuwane bez konieczności naprawy w warsztacie.

Dodatkowe informacje o wykonywanych naprawach i sprzedawanych częściach można uzyskać od Mamet telefonicznie oraz e-mailowo.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Mamet Sp. z o.o.
NIP
6981859362

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

 • 0.0
 • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Mamet Sp. z o.o.
 • Jaki jest adres firmy Mamet Sp. z o.o. Adres to: Nowy Lubosz , Kościańska 49 , 64-000 Kościan (woj. wielkopolskie)
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Mamet Sp. z o.o. Kontakt telefoniczny to: 608 105 407
 • Jaki jest e-mail do firmy Mamet Sp. z o.o. E-mail to: lukasz.pikosz@mamet.com.pl
 • Jaki jest NIP firmy Mamet Sp. z o.o. NIP to: 6981859362
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Mamet Sp. z o.o. Współrzędne geograficzne to: 52.0785714708207°N 16.693537442765°E
Informacja o przetwarzaniu danych
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas