Adam Jaskółka Instalacje elektryczne

Oferta

Zarówno Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców serdecznie zapraszamy do rozpoczęcia współpracy z naszym zakładem usług elektrycznych, który znajduje się w Mysłowicach, w województwie śląskim. Właścicielem firmy jest Adam Jaskółka. Na rynku funkcjonujemy nieprzerwanie od ponad dwudziestu lat. Zapewniamy przy tym kompleksową i profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w montażu instalacji elektrycznych. Prace wykonujemy w domach prywatnych, w tym jedno- i wielorodzinnych, a także w obiektach usługowych. Gwarantujemy fachowe doradztwo i kompleksową obsługę na każdym etapie realizowanych prac. Duże doświadczenie zawodowe pozwala nam na sprawną realizację wszelkich nawet najbardziej nietypowych i skomplikowanych zleceń. Wykonujemy projekty instalacji elektrycznych. Indywidualne podchodzimy przy tym do każdego Klienta dostosowując projekt do Państwa potrzeb i oczekiwań. W pracy wykorzystujemy najwyższej jakości elementy i dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej zoptymalizować koszty inwestycji.

Oferujemy zarówno zaprojektowanie, jak i montaż instalacji elektrycznych o mocy 400/230V, a także instalacji nisko-prądowych. Przeprowadzamy remonty oraz modernizacje już istniejących instalacji. Wykonujemy pomiary kontrolne oraz prace konserwatorskie. Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje również montaż instalacji odgromowych oraz zabezpieczeń, takich jak odgromniki oraz wyłączniki różnicowoprądowe.

Serdecznie zapraszamy do współpracy, a w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Adam Jaskółka Instalacje elektryczne
NIP
2220028639
REGON
272267531
Rok założenia
1994

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Adam Jaskółka Instalacje elektryczne
  • Jaki jest adres firmy Adam Jaskółka Instalacje elektryczne Adres to: 41-408 Mysłowice , 3 Maja 34a (woj. śląskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Adam Jaskółka Instalacje elektryczne Kontakt telefoniczny to: 32 222 09 86
  • Jaki jest e-mail do firmy Adam Jaskółka Instalacje elektryczne E-mail to: jaskolka@new-art.com.pl
  • Jaki jest NIP firmy Adam Jaskółka Instalacje elektryczne NIP to: 2220028639
  • Jaki jest numer REGON firmy Adam Jaskółka Instalacje elektryczne Numer REGON to: 272267531
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Adam Jaskółka Instalacje elektryczne Współrzędne geograficzne to: 50.203510065509°N 19.1045858391265°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas