Astom FH Tomasz Zarychta

Oferta

Siedziba firmy Astom znajduje się w Mogilnie, w województwie kujawsko-pomorskim. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od ponad 10 lat. Naszą specjalnością są kompleksowe usługi z zakresu pomocy drogowej. Mamy spore doświadczenie w przewozie maszyn rolniczych i samochodów. Dysponujemy lawetami odpowiednio przystosowanymi do przewozu nawet dużych pojazdów. Ofertę kierujemy też do posiadaczy wózków widłowych i motorów.

Jesteśmy w stanie w krótkim czasie przetransportować niesprawne, uszkodzone, powypadkowe i inne nienadające się do samodzielnej jazdy pojazdy. Posiadamy też specjalistyczne wózki transportowe ułatwiające nam załadunek aut z urwanymi kołami. W razie możliwości drobne naprawy wykonujemy na miejscu. Do naszych zadań należy wymienianie żarówek, kół i akumulatorów. Dodatkowo podajemy prąd i dowozimy paliwo, a także spuszczamy to nieodpowiednie. Pomożemy także w uruchomieniu pojazdu podczas awarii na drodze. Wyciągamy auta klientów z rowów i holuje z garaży podziemnych.

Posiadamy własny parking strzeżony. Aktywnie współpracujemy z firmami blacharsko-lakierniczymi. Z chęcią pomożemy w uzyskaniu odszkodowania za szkody osobiste czy uszkodzenie samochodu. Uzupełnienie oferty stanowią usługi transportowe w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego do 3,5 t.

Zapraszamy.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Astom FH Tomasz Zarychta
NIP
5571606715
REGON
340062443
Rok założenia
2005

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Astom FH Tomasz Zarychta
  • Jaki jest adres firmy Astom FH Tomasz Zarychta Adres to: 88-300 Mogilno , Brzozowa 16 (woj. kujawsko-pomorskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Astom FH Tomasz Zarychta Kontakt telefoniczny to: 502 575 097
  • Jaki jest e-mail do firmy Astom FH Tomasz Zarychta E-mail to: firma-astom@wp.pl
  • Jaki jest NIP firmy Astom FH Tomasz Zarychta NIP to: 5571606715
  • Jaki jest numer REGON firmy Astom FH Tomasz Zarychta Numer REGON to: 340062443
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Astom FH Tomasz Zarychta Współrzędne geograficzne to: 52.6645435°N 17.9322075°E
Informacja o przetwarzaniu danych
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas