Astom FH Tomasz Zarychta

Oferta

Siedziba firmy Astom znajduje się w Mogilnie, w województwie kujawsko-pomorskim. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od ponad 10 lat. Naszą specjalnością są kompleksowe usługi z zakresu pomocy drogowej. Mamy spore doświadczenie w przewozie maszyn rolniczych i samochodów. Dysponujemy lawetami odpowiednio przystosowanymi do przewozu nawet dużych pojazdów. Ofertę kierujemy też do posiadaczy wózków widłowych i motorów.

Jesteśmy w stanie w krótkim czasie przetransportować niesprawne, uszkodzone, powypadkowe i inne nienadające się do samodzielnej jazdy pojazdy. Posiadamy też specjalistyczne wózki transportowe ułatwiające nam załadunek aut z urwanymi kołami. W razie możliwości drobne naprawy wykonujemy na miejscu. Do naszych zadań należy wymienianie żarówek, kół i akumulatorów. Dodatkowo podajemy prąd i dowozimy paliwo, a także spuszczamy to nieodpowiednie. Pomożemy także w uruchomieniu pojazdu podczas awarii na drodze. Wyciągamy auta klientów z rowów i holuje z garaży podziemnych.

Posiadamy własny parking strzeżony. Aktywnie współpracujemy z firmami blacharsko-lakierniczymi. Z chęcią pomożemy w uzyskaniu odszkodowania za szkody osobiste czy uszkodzenie samochodu. Uzupełnienie oferty stanowią usługi transportowe w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego do 3,5 t.

Zapraszamy.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Astom FH Tomasz Zarychta
NIP
5571606715
REGON
340062443
Rok założenia
2005

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Astom FH Tomasz Zarychta
  • Jaki jest adres firmy Astom FH Tomasz Zarychta Adres to: 88-300 Mogilno , Brzozowa 16 (woj. kujawsko-pomorskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Astom FH Tomasz Zarychta Kontakt telefoniczny to: 502 575 097
  • Jaki jest e-mail do firmy Astom FH Tomasz Zarychta E-mail to: firma-astom@wp.pl
  • Jaki jest NIP firmy Astom FH Tomasz Zarychta NIP to: 5571606715
  • Jaki jest numer REGON firmy Astom FH Tomasz Zarychta Numer REGON to: 340062443
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Astom FH Tomasz Zarychta Współrzędne geograficzne to: 52.6645435°N 17.9322075°E
Informacja o przetwarzaniu danych