Technika Grzewcza Termika Robert Bieniek

Oferta

Siedziba prowadzonej przez nas firmy Termika znajduje się w Mławie, w województwie mazowieckim. Działalność prowadzimy od 1998 roku. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Robert Bieniek. Nasza oferta jest skierowana do osób szukających rozwiązań związanych z ogrzewaniem domowym. Klientom oferujemy profesjonalną pomoc w doborze systemów grzewczych i zaopatrzenia w wodę. Pomagamy również w sprawach związanych z odprowadzaniem ścieków gospodarczo-bytowych. Dodatkowo zajmujemy się instalatorstwem w tych dziedzinach.

Posiadamy specjalistyczny sprzęt i zatrudniamy doświadczonych fachowców, dzięki czemu możemy szybko a dokładnie przeprowadzić wszystkie prace. Korzystamy wyłącznie z materiałów od sprawdzonych producentów, ponieważ najważniejsze jest dla nas Państwa zadowolenie.

W ofercie firmy znajdują się m.in. pompy CWU, sterowniki do pomp, a także armatura sanitarna. Zajmujemy się sprzedażą węglowych i gazowych kotłów centralnego ogrzewania. Nie zabraknie u nas grzejników aluminiowych i stalowych. W konkurencyjne cenie mamy podgrzewacze i wymienniki CWU. Sprzedajemy rury, kształtki i inne artykuły instalacyjne. Klienci mogą skorzystać też z opcji zakupu towarów wraz z montażem. Na świadczone usługi udzielamy 3-letniej gwarancji.

W razie jakichkolwiek pytań związanych z ofertą zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Technika Grzewcza Termika Robert Bieniek
NIP
5691254845
REGON
130373973
Rok założenia
2004

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Technika Grzewcza Termika Robert Bieniek
  • Jaki jest adres firmy Technika Grzewcza Termika Robert Bieniek Adres to: 06-500 Mława , al. Piłsudskiego 10A (woj. mazowieckie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Technika Grzewcza Termika Robert Bieniek Kontakt telefoniczny to: 601 916 203
  • Jaki jest e-mail do firmy Technika Grzewcza Termika Robert Bieniek E-mail to: poczta@termikabieniek.pl
  • Jaki jest NIP firmy Technika Grzewcza Termika Robert Bieniek NIP to: 5691254845
  • Jaki jest numer REGON firmy Technika Grzewcza Termika Robert Bieniek Numer REGON to: 130373973
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Technika Grzewcza Termika Robert Bieniek Współrzędne geograficzne to: 53.1310166413186°N 20.3736489794847°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas