Mazur-Meblodrew Bogusław Mazur

 • Meble - ogrodowe
 • Domki i altany z drewna na zamówienie
 • 67-120 Mirocin Dolny 68 (woj. lubuskie)

Oferta

MAZUR Architektura Ogrodowa to firma z wieloletnim doświadczeniem, specjalizująca się w małej architekturze ogrodowej. Zlokalizowani jesteśmy w Mirocinie Dolnym, a działamy na terenie Gorzowa Wielkopolskiego, Legnicy, Lubina, Zielonej Góry i Żar, oferując kompleksowe usługi projektowania, produkcji i montażu.

Nasza oferta obejmuje różnorodne konstrukcje, takie jak domki ogrodowe, altany, drewutnie i domki narzędziowe. Projektujemy i tworzymy indywidualne rozwiązania, dopasowane do potrzeb każdego klienta, wykorzystując wysokiej jakości materiały, głównie drewno spełniające najwyższe standardy.

Domki ogrodowe to praktyczne i estetyczne rozwiązanie, które nie tylko pomieści narzędzia ogrodnicze, ale także stanie się miejscem relaksu i rekreacji. Altany ogrodowe z kolei zapewniają wygodne miejsce do wypoczynku na świeżym powietrzu, chroniąc przed deszczem i słońcem. Natomiast drewutnie to eleganckie rozwiązanie na przechowywanie drewna opałowego, dbając o jego zabezpieczenie przed wilgocią i czynnikami atmosferycznymi. Mamy w ofercie też domki narzędziowe, które pozwalają na uporządkowane przechowywanie sprzętów ogrodniczych i gospodarczych.

Nasza firma wyróżnia się kompleksową obsługą, obejmującą cały proces od projektu, przez produkcję, aż po montaż na miejscu. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta możemy dostosować nasze projekty do ich potrzeb, zapewniając wysoką jakość materiałów i wykonania.

Jeśli szukasz profesjonalnego partnera do stworzenia idealnej przestrzeni w Twoim ogrodzie, to MAZUR Architektura Ogrodowa jest dla Ciebie właściwym wyborem.

Zapraszamy!

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Mazur-Meblodrew Bogusław Mazur
NIP
9251094380
REGON
080066301
Rok założenia
2016

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

 • 0.0
 • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Mazur-Meblodrew Bogusław Mazur
 • Jaki jest adres firmy Mazur-Meblodrew Bogusław Mazur Adres to: 67-120 Mirocin Dolny 68 (woj. lubuskie)
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Mazur-Meblodrew Bogusław Mazur Kontakt telefoniczny to: 609 529 205
 • Jaki jest e-mail do firmy Mazur-Meblodrew Bogusław Mazur E-mail to: mazurb.meble@gmail.com
 • Jaki jest NIP firmy Mazur-Meblodrew Bogusław Mazur NIP to: 9251094380
 • Jaki jest numer REGON firmy Mazur-Meblodrew Bogusław Mazur Numer REGON to: 080066301
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Mazur-Meblodrew Bogusław Mazur Współrzędne geograficzne to: 51.7841523671397°N 15.5471476718876°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas