Ingenium Networks Paweł Grabia

Oferta

Siedziba firmy Ingenium Networks Paweł Grabia znajduje się w miejscowości Marki w województwie mazowieckim. W branży budowlane usługi - elektroinstalacyjne działam z powodzeniem od 2006 roku. Możesz mieć pewność tego, że wszystkie zlecenia realizuję z należytą starannością.

Stawiam na rozwój, bo doskonale wiem, jak dynamiczny jest sektor, w którym pracuję. Dążę do doskonałości i chcę spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Wybierz moją ofertę, napisz lub zadzwoń w celu ustalenia szczegółów współpracy. Nie zastanawiaj się dłużej i już dziś dołącz do grona moich klientów.


Nasza firma to gwarancja jakości i zaangażowania. Specjalizujemy się w profesjonalnym montażu instalacji elektrycznych, a nasza zaawansowana technologia pomiarowa pozwala nam dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Działamy na wielu frontach, w tym wykonywanie precyzyjnych pomiarów elektrycznych, światłowodów oraz sieci LAN.

Nasz obszar działalności obejmuje między innymi montaż domofonów. Tworzymy systemy, które zapewniają komfort i bezpieczeństwo mieszkańcom. Nasze rozwiązania są nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne. Zajmujemy się także wideodomofonami, które pozwalają na monitorowanie otoczenia i identyfikację odwiedzających. Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem.

Pozostałe usługi:
 • montaż telewizji przemysłowej,
 • montaż szaf teleinformatycznych.
Jednak nasza oferta nie kończy się na montażu. Oferujemy również projektowanie sieci LAN oraz przeprowadzamy prace modernizacyjne. Usługi obejmują układanie okablowania elektrycznego i światłowodowego, a także spawanie światłowodów. W dodatku proponujemy wynajem mierników okablowania, spawarek światłowodów i testerów okablowania strukturalnego firmy FLUKE.

Nasz zespół składa się z doświadczonych fachowców, którzy są gotowi podjąć się każdego wyzwania. Realizujemy powierzone nam zlecenia sprawnie i z pełnym zaangażowaniem, zawsze dostosowując się do indywidualnych potrzeb klienta. Chętnie doradzimy i pomożemy wybrać najlepsze rozwiązania, aby osiągnąć najlepsze efekty.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług Ingenium Networks - nasza siedziba w Markach jest otwarta na Państwa potrzeby i projekty.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Ingenium Networks Paweł Grabia
NIP
7581311767
REGON
140599095
Rok założenia
2006

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

 • 0.0
 • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Ingenium Networks Paweł Grabia
 • Jaki jest adres firmy Ingenium Networks Paweł Grabia Adres to: 05-270 Marki , Przyleśna 15 A (woj. mazowieckie)
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Ingenium Networks Paweł Grabia Kontakt telefoniczny to: 663 745 180
 • Jaki jest e-mail do firmy Ingenium Networks Paweł Grabia E-mail to: biuro@ingenium.net.pl
 • Jaki jest NIP firmy Ingenium Networks Paweł Grabia NIP to: 7581311767
 • Jaki jest numer REGON firmy Ingenium Networks Paweł Grabia Numer REGON to: 140599095
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Ingenium Networks Paweł Grabia Współrzędne geograficzne to: 52.3285569590857°N 21.137286500615°E
Informacja o przetwarzaniu danych
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas