Nova Finanse Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Małgorzata Klinkosz

Oferta

Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Nova Finanse z Malborka, którą prowadzi Małgorzata Klinkosz , od 2009 roku oferuje klientom usługi w zakresie księgowości, doradztwa gospodarczego oraz windykacji należności.

W ramach pierwszego obszaru działalności zapewnia prowadzenie księgowości mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, w tym między innymi:
 • prowadzenie ksiąg handlowych i rachunkowych,
 • prowadzenie ewidencji ryczałtu,
 • prowadzenie rejestru VAT.
Sporządza też dla klientów bilanse i sprawozdania finansowe, dokumentację wymaganą przez US, ZUS i GUS. Zajmuje się także obsługę spraw kadrowo-płacowych.

Ponadto kancelaria pomaga w zakładaniu i rejestracji własnej działalności gospodarczej oraz zakładaniu i obsłudze firmowego rachunku bankowego, które oferuje w ramach współpracy z mBankiem.

Dodatkowo jej oferta obejmuje windykację oraz skup wierzytelności swoich klientów.

Jeśli jesteś polskim przedsiębiorcą i świadczysz usługi budowlane na rzecz innych przedsiębiorców w Niemczech musisz posiadać zaświadczenie o zwolnieniu z podatku budowlanego tzw. Freistellungsbescheinigung (§ 48d ust. 1 niemieckiej ustawy o podatku dochodowym), w przeciwnym razie twój Zleceniodawca potrąci z każdej faktury 15% podatku budowlanego, tzw. Bauabzugsteuer. Nie zwlekaj i już dziś zgłoś się do nas. Pomożemy Ci złożyć stosowne dokumenty i uzyskać certyfikat zwolnienia z właściwego Urzędu.


Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej kancelarii.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Nova Finanse Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Małgorzata Klinkosz
NIP
5791727556
REGON
220846531
Rok założenia
2009

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

 • 0.0
 • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Nova Finanse Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Małgorzata Klinkosz
 • Jaki jest adres firmy Nova Finanse Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Małgorzata Klinkosz Adres to: 82-200 Malbork , Konopnickiej 4 lok. 15 (woj. pomorskie)
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Nova Finanse Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Małgorzata Klinkosz Kontakt telefoniczny to: 55 647 33 79
 • Jaki jest e-mail do firmy Nova Finanse Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Małgorzata Klinkosz E-mail to: biuro@novafinanse.pl
 • Jaki jest NIP firmy Nova Finanse Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Małgorzata Klinkosz NIP to: 5791727556
 • Jaki jest numer REGON firmy Nova Finanse Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Małgorzata Klinkosz Numer REGON to: 220846531
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Nova Finanse Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Małgorzata Klinkosz Współrzędne geograficzne to: 54.0215029672137°N 19.036102538531°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas