Cran-Lift Serwis Hydraulika siłowa Daniel Głuch

Oferta

Cran-Lift to firma z wieloletnim doświadczeniem, która od 1995 roku specjalizuje się w dystrybucji części zamiennych i wyposażenia do urządzeń HDS. Nasza oferta skierowana jest głównie do przedsiębiorstw zajmujących się załadunkiem i rozładunkiem drewna oraz złomu. Jako dystrybutor kompletnych urządzeń HDS, dbamy również o ich serwisowanie.

W naszym asortymencie znajdą Państwo komponenty do żurawi załadowczych od renomowanych producentów, takich jak Penz-Crane, Palfinger Epsilon, Hiab (Loglift, Jonsered), Kesla, Tajfun-Liv czy V-Kran. Oferujemy ponad 20 kategorii części, w tym między innymi pompy hydrauliczne, rotatory i zawiesia, chłodnice oleju, rozdzielacze, filtry hydrauliczne, uszczelniacze, ślizgi i tuleje ślizgowe oraz dźwignie sterowania.

Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się produkty chemiczne i smarne niezbędne do prawidłowego działania urządzeń hydraulicznych transportu bliskiego. Dzięki utrzymaniu wysokich stanów magazynowych większość części jest dostępna od ręki, a zamówienia z naszej strony internetowej mogą dotrzeć do Państwa nawet w ciągu 24 h.

W Cran-Lift dostępne są również kompletne, używane urządzenia HDS do drewna i złomu, a także nowe i używane elementy urządzeń, takie jak ramiona żurawi, podstawy żurawi czy kabiny. Prowadzimy także własny serwis urządzeń HDS, montując je na pojazdach ciężarowych i platformach samobieżnych oraz przeprowadzając bieżące naprawy i remonty.

Oferujemy również konstrukcję specjalistycznych zabudów dla żurawi do załadunku i rozładunku drewna i złomu, zabudowy pod hakowe oraz inne urządzenia transportu bliskiego. Mamy stosowne uprawnienia UDT.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej oraz do skorzystania z naszego bogatego doświadczenia w branży HDS.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Cran-Lift Serwis Hydraulika siłowa Daniel Głuch
NIP
7372217691
REGON
382861602
Rok założenia
2019

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Cran-Lift Serwis Hydraulika siłowa Daniel Głuch
  • Jaki jest adres firmy Cran-Lift Serwis Hydraulika siłowa Daniel Głuch Adres to: 34-736 Lubomierz 34 (woj. małopolskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Cran-Lift Serwis Hydraulika siłowa Daniel Głuch Kontakt telefoniczny to: 501 801 905
  • Jaki jest e-mail do firmy Cran-Lift Serwis Hydraulika siłowa Daniel Głuch E-mail to: sklep@cran-lift.pl
  • Jaki jest NIP firmy Cran-Lift Serwis Hydraulika siłowa Daniel Głuch NIP to: 7372217691
  • Jaki jest numer REGON firmy Cran-Lift Serwis Hydraulika siłowa Daniel Głuch Numer REGON to: 382861602
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Cran-Lift Serwis Hydraulika siłowa Daniel Głuch Współrzędne geograficzne to: 49.6144888091852°N 20.1909244641983°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas