A.S.A. Lubliniec Sp. z o.o. Wywóz odpadów

Oferta

Oddział wiodącej firmy A.S.A. działającej w branży gospodarki odpadami znajduje się w Lublińcu. W Polsce działamy od 2000 roku, jednak początek naszej działalności sięga roku 1988. Usługi świadczymy na terenie województwa śląskiego, podkarpackiego oraz małopolskiego.

Od samego początku istnienia zdawaliśmy sobie sprawę jak ważny jest rozwój, dlatego nieustannie w niego inwestowaliśmy. W rezultacie obecnie posiadamy 150 specjalistycznych pojazdów, 1100 kontenerów i 130.000 pojemników. Prowadzimy także 2 zakłady mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów, które posiadają status Regionalnych Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych. Posiadamy też składowisko niebezpiecznych odpadów płynnych oraz instalację do ich unieszkodliwiania i neutralizowania. Wszystkie te czynniki umożliwiają nam świadczenie szerokiego wachlarza usług związanego z gospodarką odpadami.

Zajmujemy się zbieraniem i usuwaniem odpadów komunalnych, przemysłowych i niebezpiecznych. Przestrzegamy obowiązujących norm i najwyższych standardów. Naszą ofertę kierujemy między innymi do miast i gmin. Proponujemy im wywóz nieczystości płynnych i wielkogabarytowych. Pomagamy też w segregacji odpadów i odzyskiwaniu surowców wtórnych. Zapewniamy możliwość wynajmu nowoczesnych systemów pojemników i usługi konsultingowe z zakresu ekologii. Podejmujemy się także utrzymywania dróg i administracji wspólnotami mieszkaniowymi i lokalami komunalnymi.

Klientom przemysłowym proponujemy zbiórkę i unieszkodliwianie odpadów. Umożliwiamy obrót surowcami wtórnymi i korzystanie z kontenerów oraz pojemników. Dodatkowo opracujemy i wdrożymy systemy dopasowane do indywidualnych potrzeb. Klientom komercyjnym ponadto polecamy unieszkodliwianie odpadów, a osobom fizycznym niszczenie dokumentów oraz baz danych. Specjalizujemy się również w oczyszczaniu terenów zdegradowanych.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu. Chętnie udzielimy wyczerpujących odpowiedzi. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
A.S.A. Lubliniec Sp. z o.o. Wywóz odpadów
KRS
0000075056
NIP
5751634699
REGON
151361749
PKD
90.00.A
Rok założenia
1999
Liczba pracowników
11-20 osób

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

 • 0.0
 • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: A.S.A. Lubliniec Sp. z o.o. Wywóz odpadów
 • Jaki jest adres firmy A.S.A. Lubliniec Sp. z o.o. Wywóz odpadów Adres to: 42-700 Lubliniec , Przemysłowa 5 (woj. śląskie)
 • Jakie są godziny otwarcia firmy A.S.A. Lubliniec Sp. z o.o. Wywóz odpadów Godziny otwarcia to: Pn.-Pt.: 07:30-15:30
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy A.S.A. Lubliniec Sp. z o.o. Wywóz odpadów Kontakt telefoniczny to: 34 353 13 02
 • Jaki jest e-mail do firmy A.S.A. Lubliniec Sp. z o.o. Wywóz odpadów E-mail to: lubliniec@fcc-group.pl
 • Jaki jest numer KRS firmy A.S.A. Lubliniec Sp. z o.o. Wywóz odpadów Numer KRS to: 0000075056
 • Jaki jest NIP firmy A.S.A. Lubliniec Sp. z o.o. Wywóz odpadów NIP to: 5751634699
 • Jaki jest numer REGON firmy A.S.A. Lubliniec Sp. z o.o. Wywóz odpadów Numer REGON to: 151361749
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy A.S.A. Lubliniec Sp. z o.o. Wywóz odpadów Współrzędne geograficzne to: 50.6745820392157°N 18.6891343137255°E
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas