Kancelaria Tłumacza Języka Niemieckiego Dr Łukasz Brzana

Oferta

Nazywam się Łukasz Brzana. Jestem doświadczonym tłumaczem przysięgłym, specjalizującym się w języku niemieckim. Moja profesjonalna kariera trwa już od 2013 roku.

Gabinet tłumacza, w którym prowadzę swoją działalność, mieści się w Lublinie. Serdecznie zachęcam Państwa do zapoznania się z moją ofertą.

Moje usługi tłumaczeniowe są oparte na szerokim doświadczeniu, a szczególnie wyspecjalizowałem się w tłumaczeniach uwierzytelnionych z języka niemieckiego. Dzięki temu jestem w stanie zapewnić usługi na wysokim poziomie jakościowym. Każde zlecenie traktuję indywidualnie, dbając o końcowy efekt i zadowolenie klientów.

Moja oferta obejmuje przede wszystkim:
  • tłumaczenia pisemne ustne z języka polskiego na niemiecki i odwrotnie,
  • tłumaczenia ustne z języka polskiego na niemiecki oraz z niemieckiego na polski.
Oprócz tego sporządzam również tłumaczenia zwykłe. Moje umiejętności pozwalają mi na przekład tekstów z różnych dziedzin, takich jak nauka, technika czy humanistyka. W celu zapewnienia jak największej efektywności w mojej pracy aktywnie współpracuję z innymi doświadczonymi tłumaczami.

Dodatkowo oferuję prywatne lekcje językowe związane z różnymi branżami, takimi jak medycyna, biznes czy prawo. Jeżeli chcieliby Państwo poznać szczegóły, serdecznie zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej lub bezpośredniego kontaktu.

Zachęcam do skorzystania z moich usług tłumaczeniowych.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Łukasz Brzana, dr, Kancelaria Tłumacza języka niemieckiego
NIP
5431828143
Rok założenia
2013

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Łukasz Brzana, dr, Kancelaria Tłumacza języka niemieckiego
  • Jaki jest adres firmy Łukasz Brzana, dr, Kancelaria Tłumacza języka niemieckiego Adres to: 20-152 Lublin , Kosynierów 75 (woj. lubelskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Łukasz Brzana, dr, Kancelaria Tłumacza języka niemieckiego Kontakt telefoniczny to: 609 132 110
  • Jaki jest e-mail do firmy Łukasz Brzana, dr, Kancelaria Tłumacza języka niemieckiego E-mail to: lukasz.brzana@gmail.com
  • Jaki jest NIP firmy Łukasz Brzana, dr, Kancelaria Tłumacza języka niemieckiego NIP to: 5431828143
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Łukasz Brzana, dr, Kancelaria Tłumacza języka niemieckiego Współrzędne geograficzne to: 51.27912558826°N 22.5793997371679°E
Informacja o przetwarzaniu danych
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas