Pracownia Geodezyjna. Jolanta Karaban-Żebracka

Oferta

Położona w Lubinie, w województwie dolnośląskim Pracownia Geodezyjna działa pod przewodnictwem wyspecjalizowanego geodety Jolanty Karaban-Żebrackiej. Działamy w zgodzie z najwyższymi standardami, których zawsze staramy się trzymać.

Polecamy szeroki zakres usług geodezyjnych i kartograficznych. Kompleksowość oferty to jeden z naszych atutów. Drugim jest doskonałej jakości specjalistyczny sprzęt, a także nowoczesne oprogramowanie biurowe. Dzięki temu możemy zająć się tworzeniem map do celów projektowych oraz prawnych.

Tyczymy obiekty budowlane, jak również sieci uzbrojenia terenu. Dodatkowo obsługujemy inwentaryzacje powykonawcze. Działalność prowadzimy na terenie powiatu lubińskiego i w okolicy.

Podejmujemy się wykonania podziałów nieruchomości, wznawiamy znaki graniczne, wśród proponowanych prac geodezyjnych znajduje się także pomiar objętości mas ziemnych, czy odkształceń oraz pomiar przemieszczeń budynków i budowli.

Z naszej oferty mogą skorzystać osoby prywatne, jak również firmy czy instytucje. Zawsze trzymamy się obowiązujących przepisów prawnych. Słuchamy sugestii naszych Klientów, stawiamy na właściwą komunikację, reagujemy na wszelkie warunki narzucone przez zleceniodawcę.

Chcemy budować renomę firmy poprzez zadowolenie naszych Klientów. Dlatego wysoka jakość usługi jest dla nas tak ważna. Posiłkujemy się swoim doświadczeniem i wiedzą i dlatego świadomi własnych możliwości i kompetencji gotowi jesteśmy podejmować się nawet trudnych zleceń. Chcemy aby mieli Państwo pewność, że nigdy nie zawiedziemy Waszych oczekiwań. Zapewniamy konkurencyjne ceny.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Pracownia Geodezyjna Jolanta Karaban-Żebracka
NIP
6921533289
REGON
362994796
Rok założenia
2015

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Pracownia Geodezyjna Jolanta Karaban-Żebracka
  • Jaki jest adres firmy Pracownia Geodezyjna Jolanta Karaban-Żebracka Adres to: 59-300 Lubin , Kilińskiego 17A lok. 2 (woj. dolnośląskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Pracownia Geodezyjna Jolanta Karaban-Żebracka Kontakt telefoniczny to: 796 977 808
  • Jaki jest e-mail do firmy Pracownia Geodezyjna Jolanta Karaban-Żebracka E-mail to: pracownia.geodezyjna@wp.pl
  • Jaki jest NIP firmy Pracownia Geodezyjna Jolanta Karaban-Żebracka NIP to: 6921533289
  • Jaki jest numer REGON firmy Pracownia Geodezyjna Jolanta Karaban-Żebracka Numer REGON to: 362994796
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Pracownia Geodezyjna Jolanta Karaban-Żebracka Współrzędne geograficzne to: 51.3999791781564°N 16.2106936273287°E
Obowiązek informacyjny