NOT. Naczelna Organizacja Techniczna. Szkolenia kadr

Oferta

Naczelna Organizacja Techniczna NOT z Łomży, w województwie podlaskim ma Państwu do zaoferowania szeroki wachlarz kompleksowych usług związanych z profesjonalną organizacją szkoleń i kursów dla pracowników. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1998 roku zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Duża wiedza i bogate doświadczenie zawodowe pozwala nam na organizację szkoleń własnych, jak i zleconych przez zewnętrzne instytucje. Przez lata obecności na rynku zdobyliśmy miano rzetelnego partnera i zostaliśmy obdarzeni dużym zaufaniem ze strony sporej grupy zadowolonych Klientów.

Oferta NOT-u jest dostosowana do potrzeb i oczekiwań Klientów, a także do wymagań współczesnego rynku. Szeroki wachlarz organizowanych przez nas szkoleń obejmuje kursy pedagogiczne i z zakresu księgowości, a także kursy komputerowe dla dorosłych. Przeprowadzamy również szkolenia z obsługi kas fiskalnych. Z myślą o naszych Klientach proponujemy również szkolenia okresowe dla kierowców, a także kursy na operatora wózka widłowego oraz szkolenia HACCP. Niewątpliwym uzupełnieniem naszej oferty są szkolenia z pierwszej pomocy, a także szkolenia z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Możemy również Państwu zaoferować okresowe kursy BHP. Wynajmujemy pomieszczenia i zapewniamy pełną obsługę administracyjną szkoleń różnego typu.

Zajmujemy się także realizacją projektów unijnych. Sporządzamy wnioski kredytowe oraz opinie innowacyjności wdrażanych technologii. Zapewniamy fachowe doradztwo i kompleksową obsługę.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
NOT. Naczelna Organizacja Techniczna. Szkolenia kadr
KRS
0000224480
NIP
7181683459
REGON
450667141
Rok założenia
1976

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: NOT. Naczelna Organizacja Techniczna. Szkolenia kadr
  • Jaki jest adres firmy NOT. Naczelna Organizacja Techniczna. Szkolenia kadr Adres to: 18-400 Łomża , Polowa 45 (woj. podlaskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy NOT. Naczelna Organizacja Techniczna. Szkolenia kadr Kontakt telefoniczny to: 86 216 41 29
  • Jaki jest e-mail do firmy NOT. Naczelna Organizacja Techniczna. Szkolenia kadr E-mail to: biuro@notlomza.pl
  • Jaki jest numer KRS firmy NOT. Naczelna Organizacja Techniczna. Szkolenia kadr Numer KRS to: 0000224480
  • Jaki jest NIP firmy NOT. Naczelna Organizacja Techniczna. Szkolenia kadr NIP to: 7181683459
  • Jaki jest numer REGON firmy NOT. Naczelna Organizacja Techniczna. Szkolenia kadr Numer REGON to: 450667141
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy NOT. Naczelna Organizacja Techniczna. Szkolenia kadr Współrzędne geograficzne to: 53.1781902745098°N 22.072703745098°E