NOT. Naczelna Organizacja Techniczna. Szkolenia kadr

Oferta

Naczelna Organizacja Techniczna NOT z Łomży, w województwie podlaskim ma Państwu do zaoferowania szeroki wachlarz kompleksowych usług związanych z profesjonalną organizacją szkoleń i kursów dla pracowników. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1998 roku zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Duża wiedza i bogate doświadczenie zawodowe pozwala nam na organizację szkoleń własnych, jak i zleconych przez zewnętrzne instytucje. Przez lata obecności na rynku zdobyliśmy miano rzetelnego partnera i zostaliśmy obdarzeni dużym zaufaniem ze strony sporej grupy zadowolonych Klientów.

Oferta NOT-u jest dostosowana do potrzeb i oczekiwań Klientów, a także do wymagań współczesnego rynku. Szeroki wachlarz organizowanych przez nas szkoleń obejmuje kursy pedagogiczne i z zakresu księgowości, a także kursy komputerowe dla dorosłych. Przeprowadzamy również szkolenia z obsługi kas fiskalnych. Z myślą o naszych Klientach proponujemy również szkolenia okresowe dla kierowców, a także kursy na operatora wózka widłowego oraz szkolenia HACCP. Niewątpliwym uzupełnieniem naszej oferty są szkolenia z pierwszej pomocy, a także szkolenia z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Możemy również Państwu zaoferować okresowe kursy BHP. Wynajmujemy pomieszczenia i zapewniamy pełną obsługę administracyjną szkoleń różnego typu.

Zajmujemy się także realizacją projektów unijnych. Sporządzamy wnioski kredytowe oraz opinie innowacyjności wdrażanych technologii. Zapewniamy fachowe doradztwo i kompleksową obsługę.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
NOT. Naczelna Organizacja Techniczna. Szkolenia kadr
KRS
0000224480
NIP
7181683459
REGON
450667141
Rok założenia
1976

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: NOT. Naczelna Organizacja Techniczna. Szkolenia kadr
  • Jaki jest adres firmy NOT. Naczelna Organizacja Techniczna. Szkolenia kadr Adres to: 18-400 Łomża , Polowa 45 (woj. podlaskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy NOT. Naczelna Organizacja Techniczna. Szkolenia kadr Kontakt telefoniczny to: 86 216 41 29
  • Jaki jest e-mail do firmy NOT. Naczelna Organizacja Techniczna. Szkolenia kadr E-mail to: biuro@notlomza.pl
  • Jaki jest numer KRS firmy NOT. Naczelna Organizacja Techniczna. Szkolenia kadr Numer KRS to: 0000224480
  • Jaki jest NIP firmy NOT. Naczelna Organizacja Techniczna. Szkolenia kadr NIP to: 7181683459
  • Jaki jest numer REGON firmy NOT. Naczelna Organizacja Techniczna. Szkolenia kadr Numer REGON to: 450667141
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy NOT. Naczelna Organizacja Techniczna. Szkolenia kadr Współrzędne geograficzne to: 53.1781902745098°N 22.072703745098°E
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas