Pelagius Consulting Krzysztof Czechowski

 • Ochrona środowiska
 • Usługi projektowe, doradcze, outsourcingowe i szkoleniowe z zakresu ochrony środowiska
 • 91-402 Łódź , Matejki 9 (woj. łódzkie)

Oferta

Firma Pelagius Consulting mieści się w Łodzi. Nasi eksperci otaczają troskliwą opieką naszych klientów, prowadząc ich przez labirynt formalności związanych z ochroną środowiska, zwłaszcza przy nowych inwestycjach. Tworzymy raporty środowiskowe, pełne szczegółowych analiz oddziaływania planowanych przedsięwzięć na nasze otoczenie, a także przygotowujemy wszechstronne karty informacyjne.

Jesteśmy wsparciem podczas ubiegania się o decyzje dotyczące uwarunkowań środowiskowych, starannie przygotowując dokumentację potrzebną w tym procesie. Nasze umiejętności sięgają także inwentaryzacji przyrodniczych, takich jak ornitologiczne (wykonane z myślą o termomodernizacji) czy dendrologiczne (niezbędne przy wycince drzew). Dzięki nam nasi klienci uzyskują niezbędne uzgodnienia formalno-prawne dla swoich zakładów, w tym pozwolenia na zbieranie, przetwarzanie i wytwarzanie odpadów, a także pozwoleń wodnoprawnych i zezwoleń na emisję gazów lub pyłów do powietrza.

Nasza oferta to nie tylko pomoc w pojedynczych zadaniach, ale także pełna obsługa firm w dziedzinie ochrony środowiska. Śledzimy zmieniające się przepisy, odciążając naszych klientów od tego obowiązku. Mamy także wiedzę na temat prowadzenia ewidencji odpadów, przygotowywania sprawozdań do różnych instytucji (jak KOBiZE czy sprawozdania dotyczące serwisów samochodowych), a także naliczania opłat za korzystanie ze środowiska.

Jesteśmy gotowi służyć swoim ekspertyzą w audytach ekologicznych oraz stanowczo reprezentować naszych klientów w trakcie kontroli organów nadzoru, takich jak WIOŚ. Nasza oferta została rozszerzona o wynajem dużych kontenerów hakowych na odpady o imponującej pojemności 36 m3.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Pelagius Consulting Krzysztof Czechowski
NIP
9542490459
REGON
101092662
Rok założenia
2011

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

 • 0.0
 • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Pelagius Consulting Krzysztof Czechowski
 • Jaki jest adres firmy Pelagius Consulting Krzysztof Czechowski Adres to: 91-402 Łódź , Matejki 9 (woj. łódzkie)
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Pelagius Consulting Krzysztof Czechowski Kontakt telefoniczny to: 533 155 775
 • Jaki jest e-mail do firmy Pelagius Consulting Krzysztof Czechowski E-mail to: biuro@pelagius.pl
 • Jaki jest NIP firmy Pelagius Consulting Krzysztof Czechowski NIP to: 9542490459
 • Jaki jest numer REGON firmy Pelagius Consulting Krzysztof Czechowski Numer REGON to: 101092662
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Pelagius Consulting Krzysztof Czechowski Współrzędne geograficzne to: 51.7804080965636°N 19.4844761643987°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas