Kancelaria Adwokacka Krzysztof Rębowski

 • Adwokaci
 • 90-410 Łódź , Piotrkowska 29 lok. 18 (woj. łódzkie)

Oferta

Siedziba kancelarii adwokackiej, zarządzanej przez Krzysztofa Rębowskiego, mieści się w Łodzi. Świadczymy usługi prawne nieprzerwanie od 2013 roku. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, właścicielami przedsiębiorstw, jak i organizacji pozarządowych.

Udzielamy porad prawnych z wielu dziedzin prawa. Specjalizujemy się w prawie związanym z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz prawie transportowym. Oferujemy pomoc w sprawach z zakresu windykacji należności, dochodzenia odszkodowań czy funkcjonowania organizacji non-profit. Ponadto zajmujemy się sprawami dotyczącymi obrotu gospodarczego, prawa wykroczeń, nieruchomości, a także prawa cywilnego, rodzinnego oraz karnego.

Zapewniamy reprezentację w sprawach o stwierdzenie nabycia spadku z testamentu bądź z ustawy, w sprawach o dział spadku, zabezpieczenie spadku, spis inwentarza, a także w sprawach o zachowek.

Dodatkowo podejmujemy się przygotowania dokumentacji w postępowaniu administracyjnym. Pomagamy również w uzyskaniu niezbędnych pozwoleń na budowę. Proponujemy klientom zastępstwo przed organami administracji publicznej oraz Samorządowym Kolegium Odwoławczym.

Uzupełnienie oferty stanowi sporządzanie opinii prawnych, odwołań oraz skarg. Oprócz tego weryfikujemy umowy handlowe. Ponadto zapewniamy rzetelne przygotowywanie i opiniowanie umów o pracę, kontraktów menadżerskich, czy umów o zakazie prowadzenia działalności konkurencyjnej.

Potrzebują Pańswto pomocy prawnej? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej Kancelarii adwokackiej w Łodzi.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Kancelaria Adwokacka Krzysztof Rębowski
NIP
7331317415
REGON
101658626
Rok założenia
2013

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

 • 0.0
 • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Kancelaria Adwokacka Krzysztof Rębowski
 • Jaki jest adres firmy Kancelaria Adwokacka Krzysztof Rębowski Adres to: 90-410 Łódź , Piotrkowska 29 lok. 18 (woj. łódzkie)
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Kancelaria Adwokacka Krzysztof Rębowski Kontakt telefoniczny to: 880 439 299
 • Jaki jest e-mail do firmy Kancelaria Adwokacka Krzysztof Rębowski E-mail to: krzysztofrebowski@gmail.com
 • Jaki jest NIP firmy Kancelaria Adwokacka Krzysztof Rębowski NIP to: 7331317415
 • Jaki jest numer REGON firmy Kancelaria Adwokacka Krzysztof Rębowski Numer REGON to: 101658626
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Kancelaria Adwokacka Krzysztof Rębowski Współrzędne geograficzne to: 51.77262°N 19.4555°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas