Inwest Inkaso - Firma Windykacyjno-Prawna

Oferta

Potrzebujesz wsparcia w odzyskaniu należności od dłużników? Zmagasz się z problemami z płynnością finansową z powodu zaległości w płatnościach faktur? W takiej sytuacji firma windykacyjno-prawna Inwest Inkaso jest gotowa pomóc.

Specjalizujemy się w obsłudze wierzytelności oraz odzyskiwaniu długów w sposób legalny i skuteczny. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług, których celem jest zapewnienie naszym klientom satysfakcji i odzyskanie należności w możliwie najkrótszym czasie.

W ramach naszej działalności oferujemy:
 • Monitoring płatności faktur, który umożliwia bieżącą kontrolę nad sytuacją finansową klientów poprzez śledzenie terminowości płatności.
 • Windykację polubowną, terenową i sądowo-egzekucyjną wierzytelności, w ramach których podejmujemy wszelkie działania mające na celu uzyskanie dobrowolnej spłaty długu przez dłużnika.
 • Usługi wywiadu gospodarczego, które umożliwiają dokładne sprawdzenie danych rejestrowych podmiotów oraz analizę powiązań między nimi.
Działamy zgodnie z aktualnymi przepisami prawa, co daje naszym klientom pewność legalności działań oraz ochronę przed ewentualnymi konsekwencjami prawno-finansowymi.

Ponadto prowadzimy skup długów i wierzytelności, również za gotówkę, co pozwala klientom szybko odzyskać swoje pieniądze bez konieczności angażowania się w długotrwałe postępowania sądowe.

Dodatkowo oferujemy pomoc prawną w postępowaniu upadłości konsumenckiej, zapewniając naszym klientom profesjonalne doradztwo i wsparcie w trudnych sytuacjach finansowych.

Jeśli potrzebujesz pomocy w odzyskaniu swoich należności lub masz pytania dotyczące naszych usług, zapraszamy do kontaktu z biurem w Łodzi.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Inwest Inkaso - Firma Windykacyjno-Prawna
NIP
9471038194
REGON
473093630
Rok założenia
2016

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

 • 0.0
 • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Inwest Inkaso - Firma Windykacyjno-Prawna
 • Jaki jest adres firmy Inwest Inkaso - Firma Windykacyjno-Prawna Adres to: 91-204 Łódź , Duńska 3/5 lok. 202 (woj. łódzkie)
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Inwest Inkaso - Firma Windykacyjno-Prawna Kontakt telefoniczny to: 500 281 351
 • Jaki jest e-mail do firmy Inwest Inkaso - Firma Windykacyjno-Prawna E-mail to: biuro@inwestinkaso.pl
 • Jaki jest NIP firmy Inwest Inkaso - Firma Windykacyjno-Prawna NIP to: 9471038194
 • Jaki jest numer REGON firmy Inwest Inkaso - Firma Windykacyjno-Prawna Numer REGON to: 473093630
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Inwest Inkaso - Firma Windykacyjno-Prawna Współrzędne geograficzne to: 51.8024408551389°N 19.3983961167592°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas