Hydrowąż s.c.

Oferta

Firma Hydrowąż s.c. istnieje na rynku od 2009 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Łodzi. Zajmujemy się sprzedażą różnego rodzaju akcesoriów z zakresu hydrauliki siłowej. Ośmioletnie doświadczenie sprawiło, iż wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw.

Zakres naszych obowiązków obejmuje dystrybucję zaopatrzenia przemysłowego. W ofercie znajduje się duży wybór rozdzielaczy monoblokowych suwakowych, pomp, a także złączek i przyłączek redukcyjnych. Sprzedajemy również szybkozłącza wtykowe, grzybkowe z gwintami calowymi, suchoodcinające, wtykowe oraz skręcane.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym etapie współpracy. Chętnie podpowiemy czym się kierować przy wyborze akcesoriów z zakresu hydrauliki siłowej.

Uzupełnieniem asortymentu są węże przemysłowe. Oferujemy węże do sprężonego powietrza, węże fekaliowe, do olejów, do paliw, do wody, węże odciągowe PU, spożywcze i ssawno-tłoczne do oleju i benzyny.

Specjalizujemy się w zakuwaniu przewodów hydraulicznych o średnicy wewnętrznej od DN2 do DN50. Podczas doboru, warto zwrócić uwagę na ciśnienie pracy i promień gięcia węża.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości. Nasz drugi oddział znajduje się w Pabianicach przy ul. Konopnej 28, a także w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Wojska Polskiego 118.

Zapraszamy serdecznie.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Hydrowąż s.c.
NIP
7312010905
REGON
10075471800000

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Hydrowąż s.c.
  • Jaki jest adres firmy Hydrowąż s.c. Adres to: 92-318 Łódź , al. Piłsudskiego 127 (woj. łódzkie)
  • Jakie są godziny otwarcia firmy Hydrowąż s.c. Godziny otwarcia to: Pn.-Pt.: 08:00-17:00; Sb.: 08:00-14:00
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Hydrowąż s.c. Kontakt telefoniczny to: 42 673 50 43
  • Jaki jest e-mail do firmy Hydrowąż s.c. E-mail to: lodz@hydrowaz.pl
  • Jaki jest NIP firmy Hydrowąż s.c. NIP to: 7312010905
  • Jaki jest numer REGON firmy Hydrowąż s.c. Numer REGON to: 10075471800000
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Hydrowąż s.c. Współrzędne geograficzne to: 51.7621694°N 19.4957162°E
Informacja o przetwarzaniu danych
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas