Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Justyna Dalentka

Oferta

Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Osobistego, założony przez Justynę Dalentkę, jest placówką świadczącą szereg usług psychoterapeutycznych o charakterze indywidualnym oraz rodzinny. Zlokalizowani jesteśmy w Lisowie, skąd oferujemy kompleksową pomoc osobom dorosłym, młodzieży oraz dzieciom, które borykają się z różnorodnymi wyzwaniami emocjonalnymi, społecznymi oraz rozwojowymi.

Jako praktykujący psycholog i psychoterapeuta, Justyna Dalentka oraz zespół naszych specjalistów posiadają bogatą wiedzę w dziedzinie psychoterapii, a ich praca opiera się na solidnych fundamentach teoretycznych oraz etycznych zasadach praktyki terapeutycznej. Oferta obejmuje psychoterapię indywidualną zarówno dla dorosłych, młodzieży, jak i dzieci, uwzględniając specyficzne potrzeby każdej grupy wiekowej.

W Gabinecie Psychoterapii i Rozwoju Osobistego podejmujemy się diagnozy oraz terapii różnorodnych problemów, takich jak trudności w relacjach interpersonalnych, zaburzenia nastroju, lęki, stany depresyjne, trudności z odżywianiem oraz inne wyzwania związane z procesem dojrzewania. Dodatkowo oferujemy wsparcie rodzinom, które borykają się z konfliktami wychowawczymi oraz innymi trudnościami w funkcjonowaniu rodzinnym.

Kładziemy duży nacisk na rozwój osobisty klientów, wspierając ich w procesie samopoznania, budowania zdrowych relacji oraz rozwijania umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach życiowych. Pracujemy z poszanowaniem autonomii oraz godności każdej osoby, dążąc do osiągnięcia trwałych i pozytywnych zmian w życiu naszych klientów.

W celu uzyskania więcej informacji na temat naszych usług oraz umówienia się na konsultację, zachęcamy do kontaktu z naszym gabinetem. Jesteśmy gotowi służyć pomocą i wsparciem w procesie terapeutycznym.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Justyna Dalentka
NIP
7141809049
Rok założenia
2021

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Justyna Dalentka
  • Jaki jest adres firmy Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Justyna Dalentka Adres to: Lisów 2D , 21-100 Lubartów (woj. lubelskie)
  • Jakie są godziny otwarcia firmy Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Justyna Dalentka Godziny otwarcia to: Pn.: 15:00-17:00; Wt.: 15:00-18:00; Śr.: 16:00-19:00; Czw.: 09:00-12:00, 15:30-18:30; Sb.: 09:00-14:00
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Justyna Dalentka Kontakt telefoniczny to: 605 782 018
  • Jaki jest e-mail do firmy Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Justyna Dalentka E-mail to: justyna.dalentka@gmail.com
  • Jaki jest NIP firmy Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Justyna Dalentka NIP to: 7141809049
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Justyna Dalentka Współrzędne geograficzne to: 51.4805664448776°N 22.6012339751162°E
Informacja o przetwarzaniu danych
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas