Włodarczyk Instalacje Sp. z o.o.

 • Wentylacja
 • 59-220 Legnica , Struga 1A (woj. dolnośląskie)

Oferta

Spółka Włodarczyk swoją siedzibą ma w Legnicy, w województwie dolnośląskim. Jesteśmy producentem wysokiej klasy klimakonwektorów, przy ścisłej współpracy z marką Gea Polska. Od ponad dwudziestu lat specjalizujemy się w produkcji innowacyjnych systemów nadmuchowych. Mamy Państwu do zaproponowania nowoczesne i efektywne rozwiązania, które charakteryzuje nieprzeciętna funkcjonalność. Uzyskujemy ją dzięki połączeniu funkcji ogrzewania, klimatyzacji oraz wentylacji.

Zajmujemy się produkcją kanałów wykorzystywanych w instalacjach nadmuchowych. Wykonywane są z najlepszych materiałów, które redukują hałas przepływającego powietrza, wpływają na trwałość i zachowują idealną izolację. Kolejnym profilem naszej działalności jest produkcja wytwornic wody lodowej umożliwiających klimatyzowanie wielu pomieszczeń w tym samym czasie. Wykorzystuje się je w systemach kaskadowych. Dzięki zastosowaniu klimakonwektorów i specjalistycznych systemów nadmuchowych, opcja ta jest wydajna i ekonomiczna. Wykonujemy też centralne wentylacje ze sterowaniem mechanicznym lub elektronicznym.

Pomagamy w obniżeniu kosztów za rachunki, co jest naszym niezaprzeczalnym atutem. Kolejnym jest fakt, że wdrażamy wiele autorskich rozwiązań. Z nami obniżysz koszty za rachunki i oszczędzisz pieniądze. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dołączenia do grona zadowolonych ze współpracy klientów. Dzięki nim mamy stabilną pozycję na rynku, jednak mimo to nieustannie się rozwijamy i poszerzamy zakres branżowej wiedzy.

Do każdego klienta podchodzimy w sposób elastyczny, mając na uwadze jego indywidualne życzenia. Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę. W razie jakichkolwiek wątpliwości doradzimy i odpowiemy na pytania. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Wiemy więc jak sprostać oczekiwaniom rynku.

Więcej informacji na temat naszej oferty zostało zamieszczonych na naszej stronie internetowej. Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego oraz do współpracy.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Włodarczyk Instalacje Sp. z o.o.
KRS
0000549854
NIP
6912509067
REGON
36108682600000
Rok założenia
2015

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

 • 0.0
 • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Włodarczyk Instalacje Sp. z o.o.
 • Jaki jest adres firmy Włodarczyk Instalacje Sp. z o.o. Adres to: 59-220 Legnica , Struga 1A (woj. dolnośląskie)
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Włodarczyk Instalacje Sp. z o.o. Kontakt telefoniczny to: 601 541 151
 • Jaki jest e-mail do firmy Włodarczyk Instalacje Sp. z o.o. E-mail to: biuro@wlodarczykinstalacje.pl
 • Jaki jest numer KRS firmy Włodarczyk Instalacje Sp. z o.o. Numer KRS to: 0000549854
 • Jaki jest NIP firmy Włodarczyk Instalacje Sp. z o.o. NIP to: 6912509067
 • Jaki jest numer REGON firmy Włodarczyk Instalacje Sp. z o.o. Numer REGON to: 36108682600000
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Włodarczyk Instalacje Sp. z o.o. Współrzędne geograficzne to: 51.2257201°N 16.1630002°E
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas