Kancelaria Adwokacka Adwokat Patrycja Stefańska

 • Adwokaci
 • Profesjonalna pomoc prawna w postępowaniu sądowym i przedsądowym
 • 59-220 Legnica , Złotoryjska 66 lok. 4 (woj. dolnośląskie)

Oferta

Kancelaria adwokacka prowadzona przez adwokata Patrycję Stefańską oferuje wszechstronne usługi prawne, oparte na jej solidnym wykształceniu i doświadczeniu. Adwokat Stefańska ukończyła Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego w 2012 roku. Po studiach zdobyła praktykę zawodową w kancelarii adwokackiej i radcy prawnego. Od 2018 roku prowadzi własną kancelarię.

Jej oferta skierowana jest do klientów poszukujących pomocy w rozwiązaniu problemów prawnych, zarówno w sferze osobistej, jak i zawodowej. Adwokat Stefańska specjalizuje się w prawie karnym, cywilnym, rodzinnym i pracy.

W ramach swoich usług adwokat oferuje porady prawne oraz prowadzenie spraw związanych z różnymi dziedzinami prawa. Pomaga w rozwiązywaniu problemów zarówno na drodze sądowej, jak i przedsądowej, związanych z kwestiami majątkowymi i niemajątkowymi. Prowadzi sprawy rozwodowe, dotyczące alimentów oraz ustanawiania opieki nad dziećmi. Adwokat Patrycja Stefańska oferuje także reprezentację przed sądami wszystkich instancji oraz organami państwowymi w charakterze obrońcy lub pełnomocnika.

Dodatkowo jej kancelaria adwokacka świadczy usługi w zakresie przygotowywania opinii prawnych, pism procesowych i przedprocesowych, wzorów umów i ugód oraz innych zamówionych dokumentów.

Kancelaria adwokacka Patrycji Stefańskiej oferuje również obsługę prawną dla przedsiębiorców prowadzących własną działalność gospodarczą.

Osoby zainteresowane skorzystaniem z usług adwokata Patrycji Stefańskiej są zaproszone do kontaktu telefonicznego w celu umówienia się na spotkanie. Więcej informacji na temat kancelarii adwokackiej można znaleźć na jej stronie internetowej.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Kancelaria Adwokacka Adwokat Patrycja Stefańska
NIP
6912412988
Rok założenia
2018

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

 • 0.0
 • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Kancelaria Adwokacka Adwokat Patrycja Stefańska
 • Jaki jest adres firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Patrycja Stefańska Adres to: 59-220 Legnica , Złotoryjska 66 lok. 4 (woj. dolnośląskie)
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Patrycja Stefańska Kontakt telefoniczny to: 792 923 141
 • Jaki jest e-mail do firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Patrycja Stefańska E-mail to: adwokat@patrycjastefanska.pl
 • Jaki jest NIP firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Patrycja Stefańska NIP to: 6912412988
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Patrycja Stefańska Współrzędne geograficzne to: 51.2077288614426°N 16.1770545891789°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas