Opdent Poradnia Stomatologiczna

Oferta

Przychodnia Stomatologiczna Opdent, położona w Lędzinach, w województwie śląskim, to miejsce, gdzie pacjenci otrzymują kompleksową i specjalistyczną opiekę stomatologiczną. Naszym priorytetem jest zapewnienie podstawowej i zaawansowanej pomocy dentystycznej, skupiając się na leczeniu zachowawczym, protetyce oraz higienie jamy ustnej. Zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci z problemami stomatologicznymi znajdą u nas niezbędne wsparcie.

Zdajemy sobie sprawę, że dbanie o zęby jest kluczowe dla ogólnego zdrowia. Regularna higiena jamy ustnej, wizyty kontrolne u stomatologa i unikanie próchnicy są kluczowymi elementami utrzymania zdrowych zębów na długie lata. Odpowiednia opieka stomatologiczna zapobiega problemom z żuciem, bólem i przyczynia się do poprawy estetyki uśmiechu. Dzięki temu pacjenci mogą cieszyć się pewnością siebie i komfortem podczas codziennych czynności.

W zakresie naszych usług mieści się szereg specjalistycznych zabiegów stomatologicznych, takich jak leczenie zachowawcze chorób zębów i przyzębia, endodoncja (leczenie kanałowe), chirurgia stomatologiczna (w tym ekstrakcja zębów), wybielanie zębów, usuwanie kamienia nazębnego oraz zabiegi higieniczne.

Nasza oferta obejmuje także protetykę stomatologiczną, gdzie przygotowujemy i zakładamy stałe implanty zębowe, mosty, korony oraz licówki. Dostępne są również protezy całkowite i częściowe.

Wychodząc naprzeciw potrzebom najmłodszych pacjentów, zapewniamy im specjalne podejście, które umożliwia komfortowe leczenie stomatologiczne oraz regularne kontrole stanu uzębienia.

Rejestracja na wizyty w naszej placówce odbywa się telefonicznie, aby zapewnić pacjentom łatwy dostęp do naszych usług.

Opdent to przychodnia, w której pacjenci otrzymują fachową i wszechstronną opiekę stomatologiczną, dzięki czemu mogą cieszyć się zdrowym uśmiechem i komfortem przez wiele lat.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Opdent Poradnia Stomatologiczna
NIP
6461680929
PKD
85.12
Rok założenia
1997
Liczba pracowników
2-5 osób

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Opdent Poradnia Stomatologiczna
  • Jaki jest adres firmy Opdent Poradnia Stomatologiczna Adres to: 43-143 Lędziny , Hołdunowska 35a lok. 12 (woj. śląskie)
  • Jakie są godziny otwarcia firmy Opdent Poradnia Stomatologiczna Godziny otwarcia to: Pn.-Pt.: 08:30-20:30
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Opdent Poradnia Stomatologiczna Kontakt telefoniczny to: 32 216 70 16
  • Jaki jest e-mail do firmy Opdent Poradnia Stomatologiczna E-mail to: rejestracja@opdent.pl
  • Jaki jest NIP firmy Opdent Poradnia Stomatologiczna NIP to: 6461680929
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Opdent Poradnia Stomatologiczna Współrzędne geograficzne to: 50.1467957254902°N 19.1333115490196°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas