A. P. Sped.Przemysław Gajkowski

Oferta

Firma A.P. Sped swoją siedzibę ma w Lęborku, w województwie pomorskim. Działalność w branży transportowej rozpoczęliśmy w 2004 roku. Osobą decyzyjną w naszym przedsiębiorstwie jest Przemysław Gajkowski.

Specjalizujemy się w świadczeniu usług transportowych i spedycyjnych. Przewozimy ładunki ponadgabarytowe, nienormatywne, pełnopojazdowe i drobnicowe. Podejmujemy się również transportu ładunków niebezpiecznych, czyli tak zwanych ADR. Problemu nie stanowi dla nas duży rozmiar, waga czy średnica towaru. Zajmujemy też pilotażami ładunków, zarówno w kraju, jak i za granicą. Pomożemy w uzyskaniu zezwoleń, wypełnieniu niezbędnych dokumentów i ich wysłaniu do odpowiednich instytucji.

Kolejnym profilem naszej działalności jest obsługa farm wiatrowych. Wybierzemy najkorzystniejszą drogę dojazdu na teren inwestycji i określimy szacunkowo koszty przystosowania infrastruktury. Działamy też w branży spedycji morskiej. Zapewniamy przewóz, przeładunek oraz składowanie kontenerów konwencjonalnych i wielkogabarytowych. Pośredniczymy też w organizacji odpraw celnych.

Jeździmy głównie do Holandii, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Belgii, Niemiec, Austrii czy Włoch. Nowoczesny i bezawaryjny tabor umożliwia nam dotarcie do krajów skandynawskich, Europy Zachodniej oraz na Bałkany. Zatrudniamy kadrę kierowców o wieloletnim doświadczeniu w branży. Każde zlecenie traktują indywidualnie i profesjonalnie je realizują.

Gwarantujemy wysokie standardy świadczonych przez nas usług transportowych. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i do kontaktu. Zapraszamy.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
A. P. Sped.Przemysław Gajkowski
NIP
8411536350
REGON
220116643
Rok założenia
2005
Liczba pracowników
6-10 osób

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: A. P. Sped.Przemysław Gajkowski
  • Jaki jest adres firmy A. P. Sped.Przemysław Gajkowski Adres to: 84-300 Lębork , Czołgistów 17A lok. 2 (woj. pomorskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy A. P. Sped.Przemysław Gajkowski Kontakt telefoniczny to: 784 070 024
  • Jaki jest e-mail do firmy A. P. Sped.Przemysław Gajkowski E-mail to: biuro@apsped.pl
  • Jaki jest NIP firmy A. P. Sped.Przemysław Gajkowski NIP to: 8411536350
  • Jaki jest numer REGON firmy A. P. Sped.Przemysław Gajkowski Numer REGON to: 220116643
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy A. P. Sped.Przemysław Gajkowski Współrzędne geograficzne to: 54.5419948°N 17.7366275°E
Obowiązek informacyjny