Balia & Sauna Prestige - Producent Balii i Saun ogrodowych

 • Sauny - budowa, wyposażenie
 • Balie ogrodowe i sauny prosto od producenta
 • 57-350 Kudowa Zdrój , Pogodna 41/2 lok. 12 (woj. dolnośląskie)

Oferta

Firma Balia & Sauna Prestige z Kudowy-Zdroju jest producentem eleganckich i funkcjonalnych balii oraz saun ogrodowych. Korzystając z jej usług, zyskacie Państwo wyjątkowe urządzenia, które pozwolą Wam na pełen relaks w otoczeniu przyrody. Balie i sauny sprawdzą się zarówno w domowym ogrodzie, przy domku letniskowym, jak i w Waszym ośrodku wypoczynkowym czy przy pensjonacie. Są one wykonane z wysokiej jakości drewna podanego precyzyjnej obróbce, dlatego przyciągają wzrok swoim przepięknym wyglądem.

Każde urządzenie jest w pełni spersonalizowane. Jego rozmiary, wygląd, parametry czy wyposażenie są indywidualnie dostosowywane do potrzeb Waszych lub Waszych przyszłych gości. Firma zapewnia nie tylko wykonanie, ale też dostawę i profesjonalny montaż tych wyjątkowych urządzeń.

Sauny zewnętrzne od Balia & Sauna Prestige mają kształt "przewróconej beczki". Są wyposażone w pełne zadaszenie, szklane drzwi, wyposażenie do regulacji temperatury i wilgoci, nowoczesne oświetlenia oraz wentylacji. W zależności od zamówienia mogą pomieścić na raz od kilku do kilkunastu osób.

Balie to natomiast zewnętrze jacuzzi wykończone drewnem w stylu góralskim, fińskim lub skandynawskim. Możecie Państwo dodatkowo wyposażyć je w wiele opcji hydromasażu, oświetlenia, systemy filtracji, a nawet w minibary i pozostałe akcesoria dostępne na liście.

Na zamówienie firma może wykonać saunę i balię połączone ze sobą.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani szczegółami, to więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej lub uzyskacie podczas kontaktu telefonicznego.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Balia & Sauna Prestige Producent balii i saun ogrodowych
NIP
8831862145
REGON
366957438
Rok założenia
2017

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

 • 0.0
 • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Balia & Sauna Prestige Producent balii i saun ogrodowych
 • Jaki jest adres firmy Balia & Sauna Prestige Producent balii i saun ogrodowych Adres to: 57-350 Kudowa Zdrój , Pogodna 41/2 lok. 12 (woj. dolnośląskie)
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Balia & Sauna Prestige Producent balii i saun ogrodowych Kontakt telefoniczny to: 880 613 091
 • Jaki jest e-mail do firmy Balia & Sauna Prestige Producent balii i saun ogrodowych E-mail to: baliaprestige@gmail.com
 • Jaki jest NIP firmy Balia & Sauna Prestige Producent balii i saun ogrodowych NIP to: 8831862145
 • Jaki jest numer REGON firmy Balia & Sauna Prestige Producent balii i saun ogrodowych Numer REGON to: 366957438
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas