Żłobek Ogródek Krasnoludków

Oferta

Żłobek Ogródek Krasnoludków ma siedzibę w mieście Kraków na terenie województwa małopolskiego. Firma została założona w roku 2005 i oferuje usługi z zakresu żłobki niepubliczne. Jej właścicielem jest Kamila Kurkowska. Możemy poszczycić się bogatym doświadczeniem i wykwalifikowaną kadrą.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie dodatkowych pytań - do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi pracownicy udzielą szczegółowych informacji o naszych usługach oraz aktualnych cenach.


W Żłobku Ogródek Krasnoludków pragniemy, aby Wasze dzieci czuły się tu jak w drugim domu, pełnym ciepła i bezpieczeństwa. Nasza sala zabaw i uroczy ogród zachęcają do odkrywania świata. Ergonomiczne meble, układanki, puzzle i narzędzia edukacyjne otwierają drzwi do nieskończonych możliwości rozwoju. Dla nas priorytetem jest kontakt z naturą, dlatego dominują u nas materiały takie, jak drewno i tkaniny, które nie rozpraszają podczas twórczych zajęć. Unikamy plastiku, dźwięków i migających światełek, aby stworzyć spokojne i harmonijne otoczenie.

Nasza sala zabaw to istny raj dla dzieci, mimo to zachęcamy również do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Mamy taras i przepiękny ogród, czyli miejsca, gdzie maluchy mogą cieszyć się naturą. A znajdujący się tuż obok Park Zaczarowanej Dorożki to raj dla ciekawych oczu dzieci, gdzie kaczuszki na stawie zapewniają fascynujący spektakl. Dodatkowo, jesteśmy z dala od ulicznego hałasu i spalin, gwarantując dzieciom spokojne otoczenie do zabawy.

Nasza oferta to nie tylko zabawa, ale także wszechstronny rozwój i opieka:
 • język angielski raz w tygodniu, prowadzony przez doświadczoną lektorkę, specjalizującą się w pracy z małymi dziećmi;
 • indywidualnie dopasowana dieta, uwzględniająca potrzeby każdego dziecka, czy to mleko od mamy, czy specjalny catering;
 • program adaptacyjny, który pozwala dzieciom na delikatne wprowadzenie się do życia żłobkowego, przy pełnym wsparciu rodziców.
Chcielibyśmy również podkreślić, że nasza placówka jest wyposażona w monitoring wizyjny online. Rodzice mogą w każdym momencie zajrzeć do naszego żłobka i przekonać się, że ich pociechy są w najlepszych rękach. Kamery w sali zabaw i szatni dostarczają obraz w doskonałej jakości.

Zapraszamy serdecznie do zapisów w Żłobku Ogródek Krasnoludków. Razem z nami Wasze dzieci odkryją magiczny świat nauki i zabawy, rosnąc w bezpiecznym i kochającym otoczeniu.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Żłobek Ogródek Krasnoludków
NIP
9451996785
REGON
120001363
Rok założenia
2005

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

 • 0.0
 • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Żłobek Ogródek Krasnoludków
 • Jaki jest adres firmy Żłobek Ogródek Krasnoludków Adres to: 31-409 Kraków , Woronicza 25 (woj. małopolskie)
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Żłobek Ogródek Krasnoludków Kontakt telefoniczny to: 790 211 255
 • Jaki jest e-mail do firmy Żłobek Ogródek Krasnoludków E-mail to: ogrodek@krasnoludkow.pl
 • Jaki jest NIP firmy Żłobek Ogródek Krasnoludków NIP to: 9451996785
 • Jaki jest numer REGON firmy Żłobek Ogródek Krasnoludków Numer REGON to: 120001363
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Żłobek Ogródek Krasnoludków Współrzędne geograficzne to: 50.093933°N 19.984641°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas