Norbert Salamon

Oferta

Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Krakowie. Świadczymy usługi związane z pośrednictwem finansowym. Osobą decyzyjną w przedsiębiorstwie jest Norbert Salamon. Działamy w branży od czternastu lat.

Zajmujemy się udzielaniem kredytów. Naszymi Klientami są właściciele firm, a także klienci indywidualni. Zapewniamy doradztwo w kwestii wyboru odpowiedniej pożyczki czy kredytu. Udzielamy pożyczek hipotecznych dla mikrofirm.

Oprócz tego w naszej ofercie znajdą Państwo kredyty mieszkaniowe oraz samochodowe. Ponadto proponujemy kredyty refinansowe i konsolidacyjne z opcją dobrania dodatkowych środków.

Zakres naszej działalności obejmuje również udzielanie kredytów gotówkowych, których okres kredytowania trwa nawet do 150 miesięcy. Gwarantujemy korzystne oprocentowanie. Ponadto podejmujemy się czyszczenia BIK i spłaty zobowiązań przeterminowanych.

Jeśli myślą Państwo o pożyczce na dowolny cel, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i nawiązania współpracy z naszym przedsiębiorstwem w Krakowie.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Norbert Salamon
NIP
6141442223
REGON
230900910
PKD
66.19.Z
Rok założenia
2003
Liczba pracowników
1 osoba

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0,0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj
Kod weryfikujący
Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.
Obowiązek informacyjny