GeoPrime Usługi geologiczne Marcin Fabrycy

Oferta

Marcin Fabrycy to właściciel firmy GeoPrime. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Krakowie. Działalność prowadzimy od 2013 roku.

Odgrywamy kluczową rolę w świadczeniu usług związanych z badaniami gruntów i kompleksową dokumentacją geologiczno-inżynierską. Zajmujemy się przygotowaniem m.in. projektów robót geologicznych i opinii geotechnicznych, które są niezbędne w planowaniu i realizacji różnych inwestycji budowlanych.

Zakres naszej działalności obejmuje również wsparcie w projektach z branży budownictwa wodnego, drogowego, przemysłowego i mieszkaniowego. Realizujemy kontrolę jakości i zagęszczenia gruntów, a także przeprowadzamy specjalistyczne wiercenia hydrogeologiczne i geotechniczne. Nie obce są nam także odbiory wykopów, co stanowi ważny element w ramach oferowanych usług.

Wykorzystując specjalistyczny sprzęt, jak różne rodzaje sond dynamicznych czy wiertnica mechaniczna, jesteśmy w stanie zaoferować wiele badań i pomiarów. Możemy przeprowadzić zarówno pomiary dynamiczne, jak i statyczne, które znajdują zastosowanie w różnych obszarach działalności geotechnicznej i geologicznej.

Nasze doradztwo w dziedzinie prac ziemnych ułatwia klientom wybór optymalnych metod zagęszczenia i wzmocnienia podłoża oraz selekcję materiałów, co ma decydujący wpływ na jakość i trwałość każdego projektu budowlanego.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
GeoPrime Usługi geologiczne Marcin Fabrycy
NIP
6772211496
REGON
122903182
Rok założenia
2013

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: GeoPrime Usługi geologiczne Marcin Fabrycy
  • Jaki jest adres firmy GeoPrime Usługi geologiczne Marcin Fabrycy Adres to: 31-312 Kraków , Lentza 2 lok. 83 (woj. małopolskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy GeoPrime Usługi geologiczne Marcin Fabrycy Kontakt telefoniczny to: 509 788 644
  • Jaki jest e-mail do firmy GeoPrime Usługi geologiczne Marcin Fabrycy E-mail to: marcinfabrycy@wp.pl
  • Jaki jest NIP firmy GeoPrime Usługi geologiczne Marcin Fabrycy NIP to: 6772211496
  • Jaki jest numer REGON firmy GeoPrime Usługi geologiczne Marcin Fabrycy Numer REGON to: 122903182
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy GeoPrime Usługi geologiczne Marcin Fabrycy Współrzędne geograficzne to: 50.0844408995341°N 19.9107677748552°E
Informacja o przetwarzaniu danych
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas