Gabinet Weterynaryjny Dermvet Alina Borkowska

 • Weterynaria - usługi
 • Specjalistyczna opieka weterynaryjna
 • 30-523 Kraków , Zamoyskiego 86 lok. 2 (woj. małopolskie)

Oferta

W Krakowie działa gabinet weterynaryjny Dermvet, prowadzony przez Alinę Borkowską - doświadczoną weterynarz z ponad dwudziestoletnim stażem w pracy z psami i kotami. W Dermvet skupiamy się przede wszystkim na dermatologii weterynaryjnej, pomagając zwierzętom domowym w walce z chorobami skóry i uszu.

Nasza specjalność to diagnostyka i leczenie różnych dolegliwości skórnych, takich jak alergie czy atopowe zapalenia skóry, które coraz częściej dotykają nasze czworonożne przyjaciół. Współpracujemy z ekspertami z różnych dziedzin medycyny weterynaryjnej, co pozwala nam na kompleksowe podejście do zdrowia zwierząt.

Kiedy twoje zwierzę potrzebuje pomocy, warto zwrócić się do specjalistów. W Dermvet pracują weterynarze, którzy nie tylko posiadają odpowiednie kwalifikacje, ale także prawdziwą pasję w opiece nad zwierzętami. Wykorzystujemy nowoczesny sprzęt diagnostyczny, który pozwala nam na szybkie i precyzyjne określenie, jakie schorzenia dotykają twojego pupila.

Poza leczeniem chorób skóry i uszu Dermvet oferuje również szeroki zakres innych usług. Pomagamy w wyrobieniu paszportów dla zwierząt, przeprowadzamy szczepienia i pobieramy próbki do badań. Oferujemy też badania cytologiczne, które mogą być wykonane na miejscu.

Dbamy również o profilaktykę. Dzięki odrobaczaniu i oznaczaniu miana przeciwciał możemy indywidualnie dostosować kalendarz szczepień do potrzeb twojego zwierzęcia, w tym szczepienia przeciwko wściekliźnie.

Zdrowie twojego zwierzęcia jest dla nas priorytetem. Jeśli masz psa, kota lub inne zwierzę domowe z problemami skórnymi, albo po prostu chcesz zadbać o jego zdrowie, zapraszamy do gabinetu Dermvet.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Gabinet Weterynaryjny Dermvet Alina Borkowska
NIP
7741634575
Rok założenia
2010

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

 • 0.0
 • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Gabinet Weterynaryjny Dermvet Alina Borkowska
 • Jaki jest adres firmy Gabinet Weterynaryjny Dermvet Alina Borkowska Adres to: 30-523 Kraków , Zamoyskiego 86 lok. 2 (woj. małopolskie)
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Gabinet Weterynaryjny Dermvet Alina Borkowska Kontakt telefoniczny to: 692 719 199
 • Jaki jest e-mail do firmy Gabinet Weterynaryjny Dermvet Alina Borkowska E-mail to: gabinet.dermvet@gmail.com
 • Jaki jest NIP firmy Gabinet Weterynaryjny Dermvet Alina Borkowska NIP to: 7741634575
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Gabinet Weterynaryjny Dermvet Alina Borkowska Współrzędne geograficzne to: 50.03707705°N 19.9425021201661°E
Informacja o przetwarzaniu danych
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas