Ewa Rząca - Centrum Psychoterapii I Jakości Życia - PRO-BALANCE

 • Psychoterapia
 • Pomoc psychologiczna i terapeutyczna dla dzieci, młodzieży i dorosłych
 • 30-045 Kraków , Józefitów 19 lok. 1 (woj. małopolskie)

Oferta

Centrum Psychoterapii i Jakości Życia PRO-BALANCE, zlokalizowane w Krakowie, to miejsce, gdzie zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów dąży do poprawy jakości życia swoich klientów. Naszym celem jest świadczenie wsparcia oraz pomocy zarówno dorosłym, jak i młodszym członkom rodziny w radzeniu sobie z różnorodnymi problemami i zaburzeniami.

Nasza oferta obejmuje diagnozowanie oraz terapię zaburzeń rozwojowych u dzieci i młodzieży. Prowadzimy także terapie indywidualne, grupowe, mediacje rodzinne oraz dla par. W Centrum PRO-BALANCE nasi klienci mogą liczyć na pomoc psychoterapeutów, psychologów, psychodietetyków, pedagogów, logopedów i fizjoterapeutów.

W ramach naszej działalności organizujemy również zajęcia rozwijające, rewalidacyjne oraz kompensacyjno-wyrównawcze, mające na celu wszechstronny rozwój i przygotowanie do samodzielnego funkcjonowania. Stawiamy na edukację poprzez warsztaty specjalistyczne oraz inne innowacyjne formy nauki.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, zajmujemy się także coachingiem i mentoringiem. Dzięki temu pomagamy w odkrywaniu własnych mocnych stron oraz rozwoju zawodowego i osobistego.

Aby poznać pełną ofertę Centrum Psychoterapii i Jakości Życia PRO-BALANCE, zapraszamy na naszą stronę WWW oraz do kontaktu telefonicznego.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Ewa Rząca - Centrum Psychoterapii I Jakości Życia - PRO-BALANCE
NIP
6751174471
Rok założenia
2024

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

 • 0.0
 • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Ewa Rząca - Centrum Psychoterapii I Jakości Życia - PRO-BALANCE
 • Jaki jest adres firmy Ewa Rząca - Centrum Psychoterapii I Jakości Życia - PRO-BALANCE Adres to: 30-045 Kraków , Józefitów 19 lok. 1 (woj. małopolskie)
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Ewa Rząca - Centrum Psychoterapii I Jakości Życia - PRO-BALANCE Kontakt telefoniczny to: 661 406 472
 • Jaki jest e-mail do firmy Ewa Rząca - Centrum Psychoterapii I Jakości Życia - PRO-BALANCE E-mail to: kontakt@centrumprobalance.pl
 • Jaki jest NIP firmy Ewa Rząca - Centrum Psychoterapii I Jakości Życia - PRO-BALANCE NIP to: 6751174471
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Ewa Rząca - Centrum Psychoterapii I Jakości Życia - PRO-BALANCE Współrzędne geograficzne to: 50.0697972239667°N 19.9230338627927°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas