Balaton Restauracja Węgierska Anna Kędzior, Barbara Zamorska

Oferta

Jesteśmy jedną z najstarszych i najbardziej znanych restauracji, która od wielu lat serwuje doskonałe dania kuchni węgierskiej. Można nas znaleźć w zabytkowej kamienicy z XIV wieku, na tzw. Drodze Królewskiej, prowadzącej od Wzgórza Wawelskiego do Rynku Głównego w Krakowie, w województwie małopolskim. Istniejemy od 1969 roku i do chwili obecnej z powodzeniem działamy na kulinarnej mapie rejonu.

Wśród okolicznych miejscowości rozsławiła nas przede wszystkim doskonała kuchnia. Słyniemy z wyśmienitych placków ziemniaczanych, które serwujemy z aromatycznym węgierskim gulaszem. U nas zjecie Państwo również inne węgierskie specjalności, jak śledzie po węgiersku, sycącą zupę gulaszową czy półmisek siedmiogrodzki, a to wszystko przy znakomitych węgierskich winach z Tokaju, Eger czy tradycyjnej Palinki i likieru ziołowego Unicum.

W ostatnich latach, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, zajęliśmy się profesjonalną organizacją różnego rodzaju rodzinnych imprez okolicznościowych, np. urodzin, imienin, chrzcin, wesel, a także spotkań biznesowych. Zapraszamy także grupy zorganizowane. Podczas uroczystości restauracja jest zamknięta lub półzamknięta i niedostępna dla Klientów z zewnątrz! Proponujemy oryginalne, ciekawe menu, które ustalamy zawsze w porozumieniu z Klientami.

Jeśli poszukujecie Państwo nastrojowej restauracji, z wyjątkowym klimatem i doskonałą kuchnią - zapraszamy do nas! Jesteśmy idealnym miejscem na przerwę w pracy, lunch z przyjaciółmi czy rodzinny obiad.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Balaton Restauracja Węgierska Anna Kędzior, Barbara Zamorska
NIP
6761778503
REGON
351231549
PKD
56.10.A
Rok założenia
1997
Liczba pracowników
1 osoba

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Balaton Restauracja Węgierska Anna Kędzior, Barbara Zamorska
  • Jaki jest adres firmy Balaton Restauracja Węgierska Anna Kędzior, Barbara Zamorska Adres to: 31-001 Kraków , Grodzka 37 (woj. małopolskie)
  • Jakie są godziny otwarcia firmy Balaton Restauracja Węgierska Anna Kędzior, Barbara Zamorska Godziny otwarcia to: Pn.-Nd.: 12:00-22:00
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Balaton Restauracja Węgierska Anna Kędzior, Barbara Zamorska Kontakt telefoniczny to: 12 422 04 69
  • Jaki jest e-mail do firmy Balaton Restauracja Węgierska Anna Kędzior, Barbara Zamorska E-mail to: restauracja@balaton.krakow.pl
  • Jaki jest NIP firmy Balaton Restauracja Węgierska Anna Kędzior, Barbara Zamorska NIP to: 6761778503
  • Jaki jest numer REGON firmy Balaton Restauracja Węgierska Anna Kędzior, Barbara Zamorska Numer REGON to: 351231549
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Balaton Restauracja Węgierska Anna Kędzior, Barbara Zamorska Współrzędne geograficzne to: 50.0581691372549°N 19.9378749411765°E
Informacja o przetwarzaniu danych