Green House Domy Drewniane Zbigniew Rek

Oferta

Przedsiębiorstwo Green House znajduje się w Koszalinie. Działalność prowadzimy od 2005 roku. Specjalizujemy się w budowie domków letniskowych i nie tylko. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i właścicieli firm. Nad prawidłowym przebiegiem prac czuwa właściciel, Zbigniew Rek.

Głównym profilem naszej działalności jest produkcja domków letniskowych, które są ocieplane, jak i nieocieplane. Część z nich posiada instalacje, a niektóre nie. Najczęściej wykonujemy domki wolnostojące oraz w zabudowie szeregowej. Bazujemy na wcześniej przygotowanych projektach, a ewentualne zmiany wprowadzamy po konsultacji z klientem.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i umiejętności, które potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Służymy pomocą i doradztwem technicznym na każdym kroku. Pracujemy przy pomocy nowoczesnych urządzeń, które umożliwiają nam wielozadaniowość.

Do produkcji każdego domku wykorzystujemy najwyższej jakości drewno i materiały budowlane, które pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów. W ten sposób możemy Państwu zapewnić, iż wykonane domy posłużą przez wiele lat. Podejmujemy się także realizacji projektów indywidualnych klientów. Wszystkie domy wykonujemy pod klucz.

Dodatkowo oferujemy lakierowanie wnętrz domków, montowanie schodów, regulację drzwi i okien, a także wykonawstwo ogrodów zimowych i ogrodzeń drewnianych. Ogrody wykonujemy z zastosowaniem klejonego drewna sosnowego, dębowego oraz modrzewia syberyjskiego.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie pytania z Państwa strony. Zachęcamy do odwiedzenia siedziby firmy Green House w Koszalinie.

Zapraszamy.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Green House Domy Drewniane Zbigniew Rek
NIP
6691504509
REGON
320071860
PKD
20.30.Z
Rok założenia
2005

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Green House Domy Drewniane Zbigniew Rek
  • Jaki jest adres firmy Green House Domy Drewniane Zbigniew Rek Adres to: 75-430 Koszalin , Fińska 41C (woj. zachodniopomorskie)
  • Jakie są godziny otwarcia firmy Green House Domy Drewniane Zbigniew Rek Godziny otwarcia to: Pn.-Pt.: 07:00-16:00
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Green House Domy Drewniane Zbigniew Rek Kontakt telefoniczny to: 609 515 988
  • Jaki jest e-mail do firmy Green House Domy Drewniane Zbigniew Rek E-mail to: kzrek@o2.pl
  • Jaki jest NIP firmy Green House Domy Drewniane Zbigniew Rek NIP to: 6691504509
  • Jaki jest numer REGON firmy Green House Domy Drewniane Zbigniew Rek Numer REGON to: 320071860
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Green House Domy Drewniane Zbigniew Rek Współrzędne geograficzne to: 54.2204577°N 16.17112438061°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas