Allia sp. z o.o.

Oferta

Firma Allia Sp. z o.o. znajduje się w Końskowoli, w powiecie puławskim, na terenie województwa lubelskiego. Działalność prowadzimy od 1998 roku. Dziewiętnastoletnie doświadczenie sprawiło, iż poznaliśmy oczekiwania klientów oraz znacznie poszerzyliśmy ofertę. Głównym profilem naszej działalności jest projektowanie i wykonywanie instalacji przemysłowych. Ofertę kierujemy do właścicieli przedsiębiorstw.

Zakres naszych obowiązków obejmuje:
 • montaż rurociągów,
 • projektowanie instalacji technologicznych,
 • montaż urządzeń przemysłowych,
 • magazynowanie.
Dysponujemy dobrze wyposażonym parkiem maszynowym. Dzięki czemu jesteśmy w stanie na czas wykonać każde zlecenie. Specjalizujemy się w stali węglowej, stali nierdzewnej, materiałach szlachetnych oraz montażu różnego rodzaju elementów. Zajmujemy się cięciem plazmowym i fazowaniem dennic.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym etapie współpracy. Współpracują z nami inżynierowie, pracownicy nadzoru, kierowniki robót, spawacze, monterzy kotłów, instalatorzy, eksperci ds. oprzyrządowania, a także projektanci i tłumacze. Większość pracowników posiada uprawnienia i licencje polskie oraz francuskie.

Pracujemy przy pomocy walcarek, krawędziarek, spawarek, sprężarek, sprzętu do pasywacji, piaskowania i malowania dużych elementów, a także sprzętu do badań nieniszczących, PMI, RTG, USA. Głównymi odbiorcami naszych usług są firmy z branży spożywczej, kosmetycznej, chemicznej, farmaceutycznej, petrochemicznej, gazowej i energetycznej.

Specjalizujemy się również w serwisowaniu urządzeń przemysłowych i rurociągów procesowych, jednostkowych i przemysłowych. Wykonujemy także instalacje w kotłowniach, instalacje do produkcji wody lodowej i instalacji odpowiedzialnych za magazynowanie.

Prace wykonujemy zgodnie z certyfikatami UDT i DESP. Dzięki temu możemy modernizować kotły, zbiorniki ciśnieniowe i bezciśnieniowe oraz rurociągi. Dopełnieniem naszych obowiązków jest przygotowywanie dokumentacji powykonawczej i uczestnictwo w odbiorach wstępnych.

Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Allia sp. z o.o.
KRS
0000202814
NIP
5272205173
REGON
013142684
Rok założenia
1998
Liczba pracowników
21-50 osób

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

 • 0.0
 • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Allia sp. z o.o.
 • Jaki jest adres firmy Allia sp. z o.o. Adres to: 24-130 Końskowola , Pożowska 13 (woj. lubelskie)
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Allia sp. z o.o. Kontakt telefoniczny to: 81 467 97 77
 • Jaki jest e-mail do firmy Allia sp. z o.o. E-mail to: polska@allia-europe.com
 • Jaki jest numer KRS firmy Allia sp. z o.o. Numer KRS to: 0000202814
 • Jaki jest NIP firmy Allia sp. z o.o. NIP to: 5272205173
 • Jaki jest numer REGON firmy Allia sp. z o.o. Numer REGON to: 013142684
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Allia sp. z o.o. Współrzędne geograficzne to: 51.39983°N 22.06271°E
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas