Biuro konstrukcyjne i doradztwa technicznego Dortech.

Oferta

Biuro konstrukcyjne Dortech znajduje się w Koninie, na terenie województwa wielkopolskiego. Działalność prowadzimy od 1995 roku. Specjalizujemy się w obsłudze inwestycji budowlanych. Właścicielem naszej firmy jest Wojciech Lewandowski.

Głównym profilem naszej działalności jest wykonywanie różnego rodzaju projektów budowlanych. Z naszych usług korzystają Klienci indywidualni oraz właściciele firm. Architektura to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny.

Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, które pozwalają nam na przygotowanie różnych projektów. Sporządzamy projekty domów, projekty wielobranżowe, projekty adaptacji i modernizacji budynków, projekty konstrukcji budowlanych, projekty obiektów mieszkalnych, projekty hal produkcyjnych, a także projekty magazynów.

Ponadto zajmujemy się rekonstrukcją i rozbudową budynków już istniejących, wykonawstwem ekspertyz, a także projektowaniem pawilonów handlowych. Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowani projektanci, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Oferujemy także nadzór inwestorski, w ramach którego sprawdzamy przebieg prac budowlanych i monitorujemy poprawność ich wykonania. Skupiamy się na szczegółach technicznych i technologicznych.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego Klienta. Gwarantujemy terminowość i profesjonalną obsługę. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą oraz kontaktu za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Zapraszamy do odwiedzenia siedziby naszego biura konstrukcyjnego Dortech.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Dortech Biuro konstrukcyjne i doradztwa technicznego
NIP
6651007621
REGON
310202867
PKD
71.12.Z
Rok założenia
1995

Opinie (1)

Średnia ocen

 • 5.0
 • 1 opinia
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.
 • Julian

  • 5.0
  • 13-04-2019

  Zleciliśmy firmie Dortch wykonanie modernizacji obiektu budowlanego. Zlecenie zrealizowane rzetelnie oraz terminowo, jesteśmy zadowoleni z efektu. Naprawdę warto skorzystać z ich usług, polecamy!

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Dortech Biuro konstrukcyjne i doradztwa technicznego
 • Jaki jest adres firmy Dortech Biuro konstrukcyjne i doradztwa technicznego Adres to: 62-500 Konin , Słoneczna 2 (woj. wielkopolskie)
 • Jakie są godziny otwarcia firmy Dortech Biuro konstrukcyjne i doradztwa technicznego Godziny otwarcia to: Pn.-Pt.: 08:00-18:00
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Dortech Biuro konstrukcyjne i doradztwa technicznego Kontakt telefoniczny to: 601 863 486
 • Jaki jest e-mail do firmy Dortech Biuro konstrukcyjne i doradztwa technicznego E-mail to: lwdortech@wp.pl
 • Jaki jest NIP firmy Dortech Biuro konstrukcyjne i doradztwa technicznego NIP to: 6651007621
 • Jaki jest numer REGON firmy Dortech Biuro konstrukcyjne i doradztwa technicznego Numer REGON to: 310202867
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Dortech Biuro konstrukcyjne i doradztwa technicznego Współrzędne geograficzne to: 52.1980655686274°N 18.2478836666667°E
Obowiązek informacyjny