Hubeny Sp. z o.o. Sp.k.

Oferta

Firma Hubeny powstała ponad 20 lat temu. Nasza siedziba znajduje się w Klonowie Dolnym, w województwie pomorskim. Od początku naszej działalności zajmujemy się produkcją elementów z tworzyw sztucznych.

Pracujemy w nowoczesnej wtryskowni zaprojektowanej z użyciem maszyn sprawdzonych producentów działających w branży Automotive, takich jak Arburg, Battenfeld i Netstal. W ramach współpracy z Klientem możemy zaoferować mu zaprojektowanie detali z tworzyw sztucznych, doradztwo przy wyborze wytrzymałych materiałów, przygotowanie prototypu, a także skonstruowanie form wtryskowych. Każdy element zaprojektowany przez naszych specjalistów przechodzi dodatkową próbę i walidację, a dopiero wtedy dział produkcyjny rozpoczyna produkcję seryjną na wtryskarkach.


Oprócz samej produkcji form wtryskowych, w naszej ofercie znajduje się również:
  • wtrysk dwukomponentowy,
  • wtrysk wielokomponentowy,
  • obtrysk i zalewanie części metalowych oraz wtyczek,
  • montaż części z tworzyw sztucznych w układach gniazdowych przez ręczny montaż podzespołów,
  • montaż części tworzyw sztucznych w układach liniowych przez automatyczny lub półautomatyczny montaż podzespołów.
Dodatkowo nasza firma wykonuje także nadruki na częściach plastikowych produkowanych na zamówienie. Stosujemy przy tym takie technologie jak: tampodruk, sitodruk, hot stamping oraz lakierowanie druku.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu - firma Hubeny w Klonowie Dolnym.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Hubeny Sp. z o.o. Sp.k.
KRS
0000741231
NIP
6040206107
REGON
38082198100000
Rok założenia
2018

Opinie (11)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 5.0
  • 11 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.
  • Patryk

    • 5.0
    • 08-06-2022

    Bardzo dobrze, że przed ostateczną produkcją robią prototyp. Dzięki ich testom mam pewność, że zamówienie spełnia moje oczekiwania.

    Zgłoś nadużycie Dziękujemy za zgłoszenie, przyjrzymy się tej opinii.
  • Anna

    • 5.0
    • 26-04-2022

    Przyznaję, że detale są zawsze wykonane na czas. Nie składam reklamacji, bo parametry każdego elementu zgadzają się z założeniami projektowymi.

    Zgłoś nadużycie Dziękujemy za zgłoszenie, przyjrzymy się tej opinii.
  • Iza

    • 4.0
    • 28-02-2022

    Wyroby z tego zakładu są bezpieczne i dobre jakościowo. Firma nie ma problemu, aby przy produkcji i zalewaniu części stosować też elementy metalowe. Uniwersalność ich technologii jest naprawdę czymś nowoczesnym w naszym regionie.

    Zgłoś nadużycie Dziękujemy za zgłoszenie, przyjrzymy się tej opinii.
  • Leszek

    • 5.0
    • 01-12-2021

    Dzięki zastosowaniu innowacyjnych metod wtrysku firma jako pierwsza zapewniła mi tak przejrzysty oraz ekonomiczny plan produkcji. Ceny są naprawdę przystępne, a jakość elementów motoryzacyjnych wysoka.

    Zgłoś nadużycie Dziękujemy za zgłoszenie, przyjrzymy się tej opinii.
  • Rafał

    • 5.0
    • 21-10-2021

    Skorzystałem z ich usług wtrysku wielokomponentowego. Za pomocą nowoczesnych maszyn firma wyprodukowała dla mnie elementy, w których granulat jest podstawą rdzenia, a sama nawierzchnia wyprodukowana jest z oryginału. Wszystkie części były produkowane tą technologią i wyszły naprawdę świetne!

    Zgłoś nadużycie Dziękujemy za zgłoszenie, przyjrzymy się tej opinii.
  • Krzysztof

    • 5.0
    • 31-08-2021

    Elementy są dokładnie połączone. Firma Hubeny się postarała!

    Zgłoś nadużycie Dziękujemy za zgłoszenie, przyjrzymy się tej opinii.
  • Niemiecki

    • 5.0
    • 19-06-2021

    Podobają mi się zdobienia na elementach wykonanych przez Hubeny. To ciekawa dodatkowa usługa.

    Zgłoś nadużycie Dziękujemy za zgłoszenie, przyjrzymy się tej opinii.
  • AMG

    • 5.0
    • 19-04-2021

    Hubeny ma niskie ceny i szybko realizuje zamówienia. Komponenty plastikowe zamawiam tylko u nich.

    Zgłoś nadużycie Dziękujemy za zgłoszenie, przyjrzymy się tej opinii.
  • Fabian

    • 5.0
    • 08-02-2021

    Widać, że kontrolują produkcję, bo wśród produktów nie ma żadnych wadliwych.

    Zgłoś nadużycie Dziękujemy za zgłoszenie, przyjrzymy się tej opinii.
  • Przemek

    • 5.0
    • 23-12-2020

    Dotrzymali terminu i przygotowali formę wtryskową do elementu, który będą teraz dla mnie wytwarzać.

    Zgłoś nadużycie Dziękujemy za zgłoszenie, przyjrzymy się tej opinii.
  • perkis12345

    • 5.0
    • 21-10-2020

    Jestem zadowolony z jakości komponentów z tworzyw sztucznych. Polecam firmę Hubeny.

    Zgłoś nadużycie Dziękujemy za zgłoszenie, przyjrzymy się tej opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Hubeny Sp. z o.o. Sp.k.
  • Jaki jest adres firmy Hubeny Sp. z o.o. Sp.k. Adres to: Klonowo Dolne , Zbożowa 1 , 83-047 Przywidz (woj. pomorskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Hubeny Sp. z o.o. Sp.k. Kontakt telefoniczny to: 58 682 59 96
  • Jaki jest e-mail do firmy Hubeny Sp. z o.o. Sp.k. E-mail to: biuro@hubeny.com.pl
  • Jaki jest numer KRS firmy Hubeny Sp. z o.o. Sp.k. Numer KRS to: 0000741231
  • Jaki jest NIP firmy Hubeny Sp. z o.o. Sp.k. NIP to: 6040206107
  • Jaki jest numer REGON firmy Hubeny Sp. z o.o. Sp.k. Numer REGON to: 38082198100000
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Hubeny Sp. z o.o. Sp.k. Współrzędne geograficzne to: 54.20673°N 18.30246°E
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas