Robert Chróścielski Usługi Dźwigowe, Autopomoc, Holowanie

Oferta

Przedsiębiorstwo prowadzone przez Roberta Chróścielskiego, znajduje się w Kłodawie, w powiecie kolskim, na terenie województwa wielkopolskiego. Działalność rozpoczęliśmy w 2009 roku. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania. Zajmujemy się świadczeniem usług dźwigowych oraz autopomocą i holowaniem samochodów. Ofertę kierujemy do przedsiębiorstwa drogowych i budowlanych, a także klientów indywidualnych.

Do naszych obowiązków należy:
 • holowanie pojazdów,
 • holowanie na parking strzeżony,
 • wynajem dźwigów,
 • obsługa operatorska dźwigu,
 • wynajem sprzętu budowlanego.
Ponadto zajmujemy się wykonywaniem usług zwyżką i prac ziemnych. Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń dźwigowych, które pochodzą od renomowanych producentów i dostawców. Dbamy też o to, by pojazdy były sprawne, dlatego systematycznie oddajemy je na przeglądy techniczne.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Potwierdzają to liczne certyfikaty i ukończone kursy zawodowe. Do każdego zlecenia podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem. Dysponujemy dźwigami o udźwigu do 30 ton oraz wysokości 45 metrów.

Nasze urządzenia świetnie sprawdzają się na placach budowy. Oprócz wypożyczenia dźwigów, zapewniamy też obsługę operatorską.

Drugim profilem naszej działalności jest pomoc drogowa. Usterki w pojazdach zdarzają się często i w najmniej oczekiwanym momencie, dlatego warto w tej kwestii zaufać specjalistom. Docieramy wszędzie tam, gdzie nasi klienci oczekują pomocy, a do Państwa dyspozycji jesteśmy przez całą dobę.

Posiadamy własną flotę pojazdów holowniczych, które są w stanie wyciągnąć samochód nawet z trudno dostępnych miejsc. Przed przetransportowaniem pojazdu dbamy o jego odpowiednie zabezpieczenie. Najczęściej holujemy samochody osobowe.

Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Robert Chróścielski Usługi Dźwigowe, Autopomoc, Holowanie
NIP
6661503103
REGON
301300829
PKD
45.20.Z
Rok założenia
2009

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

 • 0.0
 • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Robert Chróścielski Usługi Dźwigowe, Autopomoc, Holowanie
 • Jaki jest adres firmy Robert Chróścielski Usługi Dźwigowe, Autopomoc, Holowanie Adres to: 62-650 Kłodawa , Wąska 3 (woj. wielkopolskie)
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Robert Chróścielski Usługi Dźwigowe, Autopomoc, Holowanie Kontakt telefoniczny to: 602 471 702
 • Jaki jest e-mail do firmy Robert Chróścielski Usługi Dźwigowe, Autopomoc, Holowanie E-mail to: robert.chroscielski@gmail.com
 • Jaki jest NIP firmy Robert Chróścielski Usługi Dźwigowe, Autopomoc, Holowanie NIP to: 6661503103
 • Jaki jest numer REGON firmy Robert Chróścielski Usługi Dźwigowe, Autopomoc, Holowanie Numer REGON to: 301300829
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Robert Chróścielski Usługi Dźwigowe, Autopomoc, Holowanie Współrzędne geograficzne to: 52.25607°N 18.90839°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas