IMA Schelling Polska Sp. z o. o.

Oferta

IMA Schelling Polska to lider branży maszynowej, specjalizujący się w projektowaniu, serwisowaniu oraz produkcji wysokowydajnych urządzeń dla przemysłu drzewnego, tworzyw sztucznych i metali. Od ponad trzech dekad, działając od roku 1994, nasza siedziba mieści się w dynamicznie rozwijającym się Kijewie, w sercu województwa wielkopolskiego.

Nawiązujemy owocne relacje z firmami na całym globie, osiągając stabilną pozycję na rynku dzięki nieustannym wysiłkom i doskonałej jakości naszych usług. Nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Do tego dysponujemy zaawansowanym parkiem technologicznym, który w znaczący sposób usprawnia każdy aspekt naszej działalności. Gwarantujemy terminowe realizacje zamówień oraz konkurencyjne ceny.

W naszym portfolio znajdują się różnorodne urządzenia, m.in. innowacyjne okleiniarki, precyzyjne centra obróbcze CNC, wydajne pilarki do rozkroju płyt drewnopochodnych, kompleksowe linie do rozkroju płyt, magazyny płyt oraz maszyny do cięcia tworzyw sztucznych i metali.

Nasze maszyny zostały zaprojektowane z wykorzystaniem najnowszych technologii oraz solidnych, wysokojakościowych materiałów, zapewniając niezawodność i długotrwałą wydajność.

Nasza firma zapewnia kompleksowy serwis naszych obrabiarek oraz pilarek, oferując profesjonalne doradztwo w wyborze odpowiednich urządzeń i obsługując każde zapytanie z pełnym zaangażowaniem.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z IMA Schelling Polska.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
IMA Schelling Polska Sp. z o. o.
NIP
7861478327
Rok założenia
1994

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: IMA Schelling Polska Sp. z o. o.
  • Jaki jest adres firmy IMA Schelling Polska Sp. z o. o. Adres to: Kijewo 40 , 63-000 Środa Wielkopolska (woj. wielkopolskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy IMA Schelling Polska Sp. z o. o. Kontakt telefoniczny to: 61 286 47 00
  • Jaki jest e-mail do firmy IMA Schelling Polska Sp. z o. o. E-mail to: Info.pl@imaschelling.com
  • Jaki jest NIP firmy IMA Schelling Polska Sp. z o. o. NIP to: 7861478327
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy IMA Schelling Polska Sp. z o. o. Współrzędne geograficzne to: 52.20693°N 17.27858°E
Informacja o przetwarzaniu danych
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas