Juliusz Duda Adwokat Kancelaria Adwokacka

 • Adwokaci
 • 25-007 Kielce , Sienkiewicza 28 lok. 13 (woj. świętokrzyskie)

Oferta

Adwokat Juliusz Duda to prawnik, który od 2001 roku prowadzi kancelarię adwokacką w Kielcach. Kancelaria specjalizuje się w wielu dziedzinach prawa, w tym w prawie medycznym, karnym, beauty, medycynie estetycznej i chirurgii plastycznej, a także w sprawach rodzinnych.

Jedną z dziedzin, w której kancelaria oferuje pomoc prawną, jest prawo karne. Adwokat Juliusz Duda i jego zespół prawników reprezentują swoich klientów na każdym etapie postępowania karnego, począwszy od fazy poprzedzającej wszczęcie postępowania, aż do etapu wykonawczego. Kancelaria specjalizuje się w różnych dziedzinach prawa karnego, takich jak międzynarodowe, skarbowe, gospodarcze oraz kodeksowe i pozakodeksowe.

Kancelaria Adwokacka Juliusza Dudy oferuje także pomoc prawną w sprawach związanych z branżą beauty, medycyną estetyczną i chirurgią plastyczną. Prawnicy z kancelarii udzielają pomocy prawnej personelowi medycznemu, lekarzom, pacjentom w sprawach karnych, cywilnych i z tytułu odpowiedzialności zawodowej.

Kancelaria Adwokacka Juliusza Dudy jest jedyną w kraju, która specjalizuje się w pomocy prawnej w sprawach nierozwiązanych tzw. Cold Cases. Adwokat Juliusz Duda i jego zespół prawników podejmują się rozwiązania takich spraw wraz z elitarną jednostką Policji, powszechnie znaną jako „Archiwum X”. Kancelaria zajmuje się również sprawami medycznymi, w tym sprawami dotyczącymi nowych procedur medycznych i technologii, takich jak Health IT czy sztuczna inteligencja w medycynie.

Oprócz tego kancelaria specjalizuje się w sprawach rodzinnych, w szczególności w sprawach separacji, rozwodów, władzy rodzicielskiej, podziału majątku, alimentów, uregulowania, zmiany i zakazu kontaktów. Adwokat Juliusz Duda i jego zespół prawników oferują kompleksową pomoc prawną w tych sprawach.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Juliusz Duda Adwokat Kancelaria Adwokacka
NIP
9590893190
REGON
292446910
PKD
69.10.Z
Rok założenia
2001
Liczba pracowników
6-10 osób

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

 • 0.0
 • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Juliusz Duda Adwokat Kancelaria Adwokacka
 • Jaki jest adres firmy Juliusz Duda Adwokat Kancelaria Adwokacka Adres to: 25-007 Kielce , Sienkiewicza 28 lok. 13 (woj. świętokrzyskie)
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Juliusz Duda Adwokat Kancelaria Adwokacka Kontakt telefoniczny to: 607 305 351
 • Jaki jest e-mail do firmy Juliusz Duda Adwokat Kancelaria Adwokacka E-mail to: adw.jd@interia.pl
 • Jaki jest NIP firmy Juliusz Duda Adwokat Kancelaria Adwokacka NIP to: 9590893190
 • Jaki jest numer REGON firmy Juliusz Duda Adwokat Kancelaria Adwokacka Numer REGON to: 292446910
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Juliusz Duda Adwokat Kancelaria Adwokacka Współrzędne geograficzne to: 50.8707916066445°N 20.6300171123202°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas