Przestrzeń Ośrodek psychoterapii i rozwoju

Oferta

Prowadzimy Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Przestrzeń w Katowicach. Zapewniamy tutaj pomoc psychologiczną, psychoterapeutyczną i coachingową. Zapraszamy do nas młodzież, dorosłych oraz pary i rodziny.

Nasza praca jest poddawana stałym superwizjom indywidualnym i grupowym. Dzięki nim, a także uczestnictwu w szkoleniach i konferencjach naukowych stale podnosimy swoje kompetencje. W głównej mierze nasza praca oparta jest na podejściu ericksonowskim, systemowym, poznawczo-behawioralnym i psychodynamicznym oraz gestalt.

Dbamy nie tylko o efektywność leczenia, ale też intymność i komfort pacjenta. W codziennej pracy przestrzegamy kodeksu etyki, żeby móc odbywać terapię i spotkania w najlepszych ku temu warunkach.

Z pacjentami spotykamy się w naszych gabinetach albo online.

Zapewniamy wsparcie w zaburzeniach psychicznych i w przypadku uzależnień. Parom pomagamy w razie nieporozumienia. Można zgłosić się do nas w przypadku problemów, takich jak trudność w komunikacji, trudność w sferze seksualnej, oddalenie się od siebie czy doświadczenie zdrady.

Ponadto oferujemy life coaching. Wspieramy w osiąganiu celów osobistych i pomagamy polepszyć jakość życia.

Uzupełnienie oferty stanowi business coaching, który kierujemy do menadżerów, przedsiębiorców, a także pracowników na różnych szczeblach. Na spotkaniach wspólnie omawiamy i rozwiązujemy problemy związane z prowadzeniem własnej działalności czy pracą.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Zapraszamy do Ośrodka Psychoterapii i Rozwoju Przestrzeń.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Przestrzeń Ośrodek psychoterapii i rozwoju
NIP
6322027605
REGON
388060790
Rok założenia
2021

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Przestrzeń Ośrodek psychoterapii i rozwoju
  • Jaki jest adres firmy Przestrzeń Ośrodek psychoterapii i rozwoju Adres to: 40-064 Katowice , Kopernika 4/6 (woj. śląskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Przestrzeń Ośrodek psychoterapii i rozwoju Kontakt telefoniczny to: 880 231 846
  • Jaki jest e-mail do firmy Przestrzeń Ośrodek psychoterapii i rozwoju E-mail to: kontakt@przestrzen-katowice.pl
  • Jaki jest NIP firmy Przestrzeń Ośrodek psychoterapii i rozwoju NIP to: 6322027605
  • Jaki jest numer REGON firmy Przestrzeń Ośrodek psychoterapii i rozwoju Numer REGON to: 388060790
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Przestrzeń Ośrodek psychoterapii i rozwoju Współrzędne geograficzne to: 50.255027728637°N 19.0138459301639°E
Informacja o przetwarzaniu danych
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter