Grzegorz Kowalski Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Oferta

Nazywam się Grzegorz Kowalski. Prowadzona przeze mnie Specjalistyczna Praktyka Lekarska znajduje się w Katowicach. Prowadzę ją nieprzerwanie od 1997 roku. Jestem doświadczonym specjalistą chirurgii ogólnej oraz cenionym bariatrą, a także absolwentem Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej. Posiadam liczne certyfikaty potwierdzające moje kompetencje i kwalifikacje. Medycyna to dla mnie również wielka pasja, mam na swoim koncie wiele publikacji naukowych.

Moje doświadczenie to lata praktyki i setki skutecznie poprowadzonych zabiegów. W trakcie mojej kariery podejmowałem pracę w wielu renomowanych placówkach, doskonale orientuję się w stosowanych technikach, śledzę na bieżąco doniesienia branżowe i chętnie stosuję nowe, innowacyjne metody. Moje umiejętności i wiedza są doskonałym gwarantem, że chirurgiczne leczenie otyłości odbywa się na najwyższym poziomie z zachowaniem wszelkich rygorystycznych standardów.

Proponuję laparoskopowe operacje bariatryczne, a także małoinwazyjne. W ramach chirurgii bariatrycznej proponuję moim Pacjentom zabiegi zmniejszające żołądek. Dokładna oferta w tym zakresie to:
 • rękawowa resekcja żołądka,
 • bypass żołądkowy,
 • plikacja żołądka,
 • zakładanie regulowanej opaski żołądkowej.
Wszystkie powyższe techniki mają swoje wady i zalety niemniej okazują się niejednokrotnie niezbędne przy leczeniu nadmiernej otyłości. Chirurgia może tutaj skutecznie pomóc. Jako lekarz dokładnie badam każdy przypadek i następnie podejmuję decyzję co do zastosowania odpowiedniej metody leczenia chirurgicznego. Leczenie bariatryczne bywa też znacznie bardziej skuteczne, niż leczenie zachowawcze, ponieważ znacznie szybciej następuje spadek masy ciała, co poprawia jakość życia i powoduje stopniowy powrót do zdrowia. Dodatkowo znikają choroby towarzyszące, jak objawy zespołu metabolicznego, a dzięki temu zmniejsza się ryzyko zachorowania na cukrzycę, czy miażdżycę. Pacjent musi jednak pamiętać, że zabieg chirurgiczny nie zwalnia go z obowiązku stosowania się do zaleceń lekarza, w tym diety oraz ćwiczeń.

Podejmowałem się już leczenia przy użyciu chirurgii bariatrycznej w setkach przypadków, moje doświadczenie jest więc ugruntowane, co daje Państwu pewność, że znajdujecie się w rękach wysokiej klasy chirurga. Niezależnie jednak od wielu lat praktyki każdego kolejnego Pacjenta traktuję z pełną uwagą i zaangażowaniem oraz niezbędną troską i zrozumieniem.

Jako chirurg wykonuję również operacje z zakresu chirurgii onkologicznej oraz endokrynologicznej, podejmuję się chirurgicznego leczenia przepuklin, sutka oraz żylaków kończyn dolnych, a także przeprowadzam laparoskopowe operacje przepuklin rozworu przełykowego, laparoskopowe operacje przepuklin brzusznych i pachwinowych, operacje laparoskopowe usunięcia śledziony oraz operacje chirurgiczne przytarczyc.

Posiadam nowoczesny, profesjonalny sprzęt, który skutecznie wykorzystuję w swojej pracy. Rzetelność i nienaganne podejście do obowiązków to cechy, które sprawiły, że pomogłem już setkom Pacjentów. Ich zdrowie i nowa jakość życia bez otyłości są dla mnie najistotniejszym aspektem mojej praktyki.

W razie zainteresowania ofertą zachęcam do kontaktu. Serdecznie zapraszam.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Grzegorz Kowalski Specjalistyczna Praktyka Lekarska
NIP
6271109752
Rok założenia
2005

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

 • 0.0
 • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Grzegorz Kowalski Specjalistyczna Praktyka Lekarska
 • Jaki jest adres firmy Grzegorz Kowalski Specjalistyczna Praktyka Lekarska Adres to: 40-170 Katowice , Brzozowa 54 (woj. śląskie)
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Grzegorz Kowalski Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kontakt telefoniczny to: 32 255 38 32
 • Jaki jest e-mail do firmy Grzegorz Kowalski Specjalistyczna Praktyka Lekarska E-mail to: kowalskig@onet.com.pl
 • Jaki jest NIP firmy Grzegorz Kowalski Specjalistyczna Praktyka Lekarska NIP to: 6271109752
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Grzegorz Kowalski Specjalistyczna Praktyka Lekarska Współrzędne geograficzne to: 50.2762045686274°N 19.0313786862745°E
Informacja o przetwarzaniu danych
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas