AK Geodezja Artur Kurzeja

Aktualizuj dane

Oferta

AK Geodezja jest firmą geodezyjną z siedzibą w Katowicach. Jej właścicielem jest Artur Kurzeja. Świadczymy kompleksowe usługi geodezyjne głównie na terenie województwa śląskiego, ale w niektórych sytuacjach podejmujemy się realizacji zadań w dowolnym miejscu na terenie kraju.

Zapewniamy pełną geodezyjną obsługę inwestycji. Zajmujemy się wykonywaniem podziałów i rozgraniczeń nieruchomości, wznowień granic, pomiarów realizacyjnych oraz powykonawczych pomiarów inwentaryzacyjnych budynków, lokali, budowli, sieci i infrastruktury uzbrojenia technicznego terenu. Sprawnie tyczymy budynki, budowle i sieci uzbrojenia terenu oraz opracowujemy przestrzenne i numeryczne modele ukształtowania powierzchni terenu.

Służymy fachową pomocą w przeprowadzaniu inwentaryzacji architektonicznych oraz pomiarów: sytuacyjno-wysokościowych (wraz z opracowaniem wyników), objętości mas ziemnych, odkształceń i przemieszczeń budynków i budowli, a także badań geometrii budowli i urządzeń przemysłowych. Ponadto projektujemy, zakładamy i wykonujemy pomiary osnowy realizacyjnej poziomej i wysokościowej. Mapy do celów projektowych sporządzamy w postaci numerycznej oraz analogowej.

Oferujemy także obsługę w zakresie geologii, geologii inżynierskiej i geotechniki. Podejmujemy się sprawowania nadzorów geologicznych nad inwestycjami.

Zapraszamy do skorzystania z usług.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
AK Geodezja
NIP
9541938656

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0,0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj
Kod weryfikujący
Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.
Obowiązek informacyjny