Insekt Zakład dezynfekcji dezynsekcji deratyzacji

Oferta

Insekt-Kaniów to kompleksowy zakład dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Siedziba naszej firmy mieści się w Kaniowie, w powiecie bielskim, na terenie województwa śląskiego. Mamy bogate doświadczenie, bowiem na rynku działamy od 2005 roku. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. Od wielu lat pomagamy w skutecznej dezynfekcji hoteli, fabryk, lokali gastronomicznych czy różnego rodzaju instytucji.

Nasza oferta obejmuje kompleksowe usuwanie komarów, mrówek, myszy, szczurów, kretów oraz meszek. Ponadto specjalizujemy się w likwidacji gniazd os i szerszeni. Specjalizujemy się również w zwalczaniu owadów niebezpiecznych, takich jak kleszcze. Likwidujemy kleszcze metodą opryskową z posesji, ogrodów oraz terenów otwartych.

W zakresie naszych obowiązków leży usuwanie pluskiew. W tym celu stosujemy metodę biodegradalną, która jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia człowieka. Doświadczeni pracownicy zajmują się także usuwaniem nieprzyjemnego zapachu. Uzupełnieniem naszej oferty jest monitoring szkodników.

Gwarantujemy fachową obsługę. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, zapewniamy szybką i skuteczną obsługę. Nasze doświadczenie przekłada się na wysoką jakość prezentowanych przez nas usług.

Zapraszamy.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Insekt Zakład dezynfekcji dezynsekcji deratyzacji
NIP
6381235481
Rok założenia
2005

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Insekt Zakład dezynfekcji dezynsekcji deratyzacji
  • Jaki jest adres firmy Insekt Zakład dezynfekcji dezynsekcji deratyzacji Adres to: 43-512 Kaniów , Dankowicka 171 (woj. śląskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Insekt Zakład dezynfekcji dezynsekcji deratyzacji Kontakt telefoniczny to: 602 439 246
  • Jaki jest e-mail do firmy Insekt Zakład dezynfekcji dezynsekcji deratyzacji E-mail to: maciekpiesi@interia.pl
  • Jaki jest NIP firmy Insekt Zakład dezynfekcji dezynsekcji deratyzacji NIP to: 6381235481
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Insekt Zakład dezynfekcji dezynsekcji deratyzacji Współrzędne geograficzne to: 49.9331249°N 19.0542659°E
Obowiązek informacyjny