Business Consulting Central Europe Sp. z o.o.

Oferta

Jesteśmy firmą rodzinną działającą w branży HR, zarejestrowaną w Józefosławiu k. Piaseczna w województwie mazowieckim. Działamy globalnie pod marką Business Consulting Central Europe. Komunikujemy się wyłącznie przez internet i telefon. Naszymi klientami są małe i średnie polskie firmy technologiczne oraz duże międzynarodowe agencje rekrutacyjne.

Głównym profilem naszej działalności jest rekrutacja pracowników dla sektora IT, telekomunikacji i nowych technologii ICT.

Dziś zatrudnienie pracownika IT na lokalnym rynku jest: drogie i konkurencyjne, a baza kandydatów ograniczona. Na rynku globalnym, poza granicami Polski, mamy nadpodaż. My właśnie wyszukujemy za granicą i dostarczamy takich pracowników.

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu specjalistów i menedżerów głównie cudzoziemców z Europy Wschodniej i Centralnej, Azji Centralnej i Południowej oraz Afryki Północnej. Proponowani przez nas kandydaci gotowi są do wykonywania zadań w biurze klienta lub zdalnie z Polski lub zagranicy.

Gwarantujemy proste warunki realizacji usług rekrutacji także z opcją wynajmu pracowników.

Załatwiamy wszelkie formalności urzędowe - zezwolenia na pracę i pobyt dla cudzoziemca w Polsce. Współpracujemy z organizacjami i instytucjami, które pomagają cudzoziemcom w adaptacji i integracji kulturowej, zawodowej i społecznej.

Zapraszamy @BCCEUROPE.COM !

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Business Consulting Central Europe Sp. z o.o.
KRS
0000626816
NIP
1231320633
REGON
36491079200000
Rok założenia
2016

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Business Consulting Central Europe Sp. z o.o.
  • Jaki jest adres firmy Business Consulting Central Europe Sp. z o.o. Adres to: Józefosław , Alaski 4 lok. 15 , 05-500 Piaseczno (woj. mazowieckie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Business Consulting Central Europe Sp. z o.o. Kontakt telefoniczny to: 502 002 055
  • Jaki jest e-mail do firmy Business Consulting Central Europe Sp. z o.o. E-mail to: poland@bcceurope.com
  • Jaki jest numer KRS firmy Business Consulting Central Europe Sp. z o.o. Numer KRS to: 0000626816
  • Jaki jest NIP firmy Business Consulting Central Europe Sp. z o.o. NIP to: 1231320633
  • Jaki jest numer REGON firmy Business Consulting Central Europe Sp. z o.o. Numer REGON to: 36491079200000
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Business Consulting Central Europe Sp. z o.o. Współrzędne geograficzne to: 52.0957°N 21.04868°E
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas